lukinn

Pořád na facebooku zůstává můj email i heslo

Když se přihlásím na facebook a dám nezapamatovat si heslo tak se pak odhlásím a dám znovu stránku facebook tak tam zůstane napsané jméno a heslo a je to v takovém žlutém rámečku..já nevím proč…nevíte někdo jak to zrušit a je to i na jiných PC

Odpovědi
nikolqa.o

1; Klikni si do rámečku, kde píšeš před přihlášením e-mail.
2; Zmáčkni první písmeno ze svého e-amilu.
3; Vyjede ti tvoje e-mailová adresa.
4; Dej šipku dolu, e-mail se ti označí.
5; Klikni na klávesnici na DELETE.
6; E-mail by se měl i s heslem smazat a už by se neměl zobrazovat, pokud opět neklikneš na " uložit heslo " nebo " zústat přihlášen ".

lukinn

Když dam delete tak to sice zmizne ale jakmile napíšu další písmeno emailu tak se to tam znovu objeví i s heslem.