Mrs.Styles

Nevíte někdo jak zrušit, aby mi na facebook nechodil messenger?

Ahoj, nevíte někdo jak zrušit, aby mi na facebook nechodil messenger ? Nemohu se dostat na zpravy a musim to nainstalovat, jenze ja nechci, strasne spatne se mi s tim pracuje. Samozrejme bych to odklikla, kdyby bylo cim. Ale jsou tam jen ikonky ,,dalsi informace" nebo ,,nainstalovat" zadny krizek nebo neco cim to odkliknout tam neni…nevite nekdo co s tim? Nechci to tam :/

Odpovědi
anonym

Pokud je to u mobilní verze, tak na mém Samsungu v prohlížeči Firefox Beta mám na možnost tuto otravnou hlášku přeskočit.

Kankys

Hodilo by se napsat na čem ho chcete odinstalovat systém, zařízení atd