bolak

Pořád dokola se mi zdá že mi umřel brácha, co myslíte že to znamená?

A co kdyby se zdálo vám že někdo umře, řekli byste mu to?
A už se vám někdy splnilo to co se vám v noci zdálo?
Doplňuji:
Tak brácha nakonec neumřel, tak jste měli pravdu.

Lucijej: asi to tak bude, ale jistý to nejni, domluvíme se tak že ti dám palec až to bude jistý, ten dlohej život ok?, viděl bych to na rok 2076

Damiana: práci má nebezpečnou, zabíjí lidi, ale teď dal výpověď a bude prej sbírat kiwi

mosoj: proč bych si něco takovýho přál, dyť je to můj brácha!!!! tzn. nic nedědim

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když se někomu zdá, že někdo zemřel, tak se říká, že bude mít dlooouhej život. Takže je to vlastně dobré znamení :o)

Další odpovědi
Damiana

A máš ty vůbec nějakého bráchu? 🙂
Jestli ano, tak nedělá náhodou nebezpečnou práci? Když máme o někoho blízkého strach, promítá se to v podvědomí a sen je vlastně jen odraz naší mysli. Pak se ti o něm může zdát i to nejhorší. Záleží na tom, jak moc empatický člověk jsi. Jsou lidé, které noční můry dovedou až k lékaři, další si sny ani nepamatují, ale podvědomě mají ten den třeba zkaženou náladu, aniž by „věděli“ proč.
Podle výkladu snů ve snářích má smrt živého člověka ve snu za „následek“ jeho dlouhověkost (Lucijej má právdu), takže nevidím důvod, proč mu to neříct – máš-li tu touhu.
Osobně snům nepřikládám zas takový význam, ale když jsou hezké, snažím se je honem realizovat. 🙂

anonym

A nespíš přespříliš? Znáš to:sprcha studenou vodou,ruce na peřinu a nebudeš mít žádné nepříjemné sny na které by sis mohl tady stěžovat…:D

mosoj

No mně se většinou zdá to co si přeji !!!

anonym

mě se občas zdá o mé mrtvé kamarádce,umřela už před několika lety,není to žádný hrůzostrašný sen,jen si v něm povídáme nebo něco spolu prožíváme,je to tím že mi chybí a že se mi po ní stýská,proto se mi o ní někdy zdá,ale jednou jakoby mě v tom snu před něčím varovala,a to varování se pak vyplnilo,sny jsou většinou jen sny,obraz toho co jsme prožili ve dne se nám pak může odrážet v nočních snech,nepřikládala bych tomu nijak zvlášt větší význam,třeba jsi bratra dlouho neviděl,nebo z nějakého důvodu ti chybí,proto tyhle hrozné sny

Médík 99

když se ti tohle zdá tak zajdi do knihovny a koukni se do snáře ;)

manon

Čtu to s odstupem času, ale bavím se jako bych tady byla tenkrát před 87 dny :)

bolak

Damiana: no, já sem hotovej superempat …v hospodě mi říkávali Vciťman

Damiana

ad bolak: O tom nepochybuji. Je to vidět i tady…:-)

anonym

Ja si sve sny obcas tak pro sebe rozebiram … , ale me se zdaji hezke. :)
Mozna se o brachu nejak vice bojite ? Nebo naopak.. , nejak vam pomaha a bojite se , sobecky sam o sebe , ze kdyby se mu neco stalo, co by jste si bez nej pocal …
Nevim, to me jen tak napadlo.

A 2 krat v zivote se mi sen vyplnil. Dvakrat se mi zdalo o sexu a dvakrat v zivote jsem " ho uskutecnila " a mam z neho 2 takove prdle Bolaky, jako jste vy. ! :)

  • iv-

bolak

jinak o bráchu se nebojim, von má svaly a bouchačku, jen mě sere že mi vždycky vleze do snu a natáhne brka…to se dělá?

bolak

je, vono to ještě žije? -:)-

anonym

Jeste TO zije , ale Ary nam asi natahl brka…
Ja byla revolucionarka do vcera … a vy ?
Pry jste to vydrzel hodinu ! 🙂 -iv-

bolak

to víš, jak se do mě začali navážet v diskuzi, tak jsem se musel bránit :) a pak už to nemělo smysl mlčet, tak sem tu aspoň blil ty svý ptákoviny, abych zabavil mazala…