Patti

Jdu k neprofesionální kosmetičce a bojím se, že budu mít podrážděnou pleť a bude to bolet. Jsou takové obavy namístě?

Dnes jdu poprvé ke kosmetičce kvůli akné atd. Mám dost problematickou pleť, a přitom se nelíčím. Je mi 13, a co se kosmetičky týče, je to mámy kamarádka a není profesionální kosmetička, tak se bojím, že bude mít horší vybavení, které ani nebude působit a budu mít podrážděnou pleť a bude to bolet. Nevíte, zda jsou takové obavy namístě?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že takové obavy namístě nejsou, pokud máš ale strach, tak tam jednoduše nechoď.

Další odpovědi
terry

Profi kosmetička není zárukou kvality a spokojenosti.
Mnohé neprofi mají lepší znalosti. O vybavení jde až v druhé řadě.

lota

Spíš záleží, co člověk umí než na co má papír.