ivzez

Popřejete svým „mazlíčkům“ k dnešnímu dni zvířat?

Nebo máte ke zvířatům „zdravý rozumný“ vztah a takové ****** nepodporujete?
_______

Doplňuji:

Sešly se pěkné odpovědi, snad až na tu Keltovu.

A vítězí…

Nejlepší odpověď
briketka10

Já ho oslavila tím, že jsem vzala domů dalšího
bezdomovečka. Malé kotě, kočičku, kterou sousedi
co přišli z města vyhodili na zimu na svou zahradu
bez krmení, pelíšku.Přišla na moji zahrádku naříkala,
hladová a zmrzlá. Samozřejmě, že obě číči maj plný
bříška a teď spí. Každá na jiným místě : -D
Kocourek ji ještě moc nemusí..

Další odpovědi
zjentek

Nepopřeji, ale v duchu vzpomenu na Fanynku… chjo…

(Ále co, kdykoli si mohu pustit nějakej film s Emmou Stone.)

mosoj

Nepotřebuji den zvířat. Svého kocourka mám rád i bez mimořádných dnů.

nyjono

Není třeba. Půjdem na procházku,tedy už jsme byli, pohladím je, několikrát, nakrmím a napojím, vyčistím co je potřeba, … stejně jako každý den.
Nebo … oni poznají, že je dneska „jejich“ den?

Mc Merkurion

… ne, nepopřeju, dneska je dle mého kalendáře „den ochrany zvířat“, po vyhledání jsem zjistil, že je sice „Mezinárodní den zvířat“, ale podle zdůvodnění bych se přikláněl spíše k významu ochrany a to ten náš teda nepotřebuje, taky jsem zjistil, že je „Světový den lidských sídel“ a taky jsem baráku nekoupil novej kabát na zimu, přestože by ho na rozdíl od hafana potřeboval a je užitečnější …
… ano, takové ***** nepodporuju …

Kelt

Takže kdybych měl aligátoru a hodil bych mu tam nějakého kolemjdoucího, tak by to bylo stylové, že?

independent

Zjentek,
netušil jsem, že Emma Stone je zvířátko.
Co se tady člověk ještě nedozví.