afro.minerva

Poplatky vybírané OSOu.

Považuje poplatky vybívané OSOu za prospěšné, nebo je jako já považujete za „výpalné“ za to, že si člověk pustí byť jenom rádio a nebo si malý děti zazpívají na besídce. Za rozhlas už platíme, tak proč platit ještě něco nějaký rádoby umělecký organizaci?

Odpovědi
anonym

Ochranný svaz autorský?Pochopil jsem? Jestli ano-nechci se dopustit žalovatelného výroku.
Tam se točí opravdu VELKÉ peníze.Je to jako v té písni:„Stříhali dohola malého chlapečka.“