Odpovedi18

Jaký poplatek nebo kolik procent se mi strhne z platby, která mi přijde na Paypal?

Budu se mi posílat platba ze zahraničí na Paypal (700GBP)
Jaký poplatek nebo kolik procent se mi strhne z těch 700? A pak převod z Paypal na český účet… to se mi bude taky strhávat něco?

Odpovědi
Arne1

PayPal si bere tuším 3%. Ale přesněji to zjistíte když si přečtete podmínky.
Jinak je pro jednorázovou platbu velmi výhodné použít převod na účet prostřednictvím TransferWise.

Jo a ještě něco, pokud odesílatele neznáte, tak si důkladně prověřte mejl o připsání částky na PayPal. Už jsem viděl podvrhy.