ORION_

Poplatek za směnění ?

Ahoj,
chci se zeptat jaký je poplatek za směnění, když bych chtěl např. směnit 100 000 CZK do NZD ? (novozélandský do­lar)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Poplatky většinou nejsou,co vím, tak to účtovala jen česká spořka, doufám, že od této zlodějiny už upustila:-)

Na 100 litrů seženeš lepší kurz, oslov individuálně směnárny.

Další odpovědi
Agneta

2 procenta. Ale pozor – příjde na to, jaký kurz počítá. Zpravidla mají svůj, už manipulovaný, a pak si mohou dovolit měnit bez poplatku, což vypadá hezky, ale levnější to nemusí být :DDD

Pepa25

Obecně: směnárna nebo banka vydělává hlavně na rozpětí nákupní – prodejní kurz a jen někdy také na poplatku – především nebankovní směnárny už ho odbouraly. Čím exotičtější měna, tím větší rozpětí (nebo ji vůbec nevedou).
Konkrétně: např. valuty.net dnes nabízejí NZD za 18,38 bez dalších poplatků

P.S. Asi jsi špatně pochopil odpověď Drapa na předchozí otázku, tolik peněz nepotřebuješ měnit na NZD, minimálně zpáteční letenku koupíš tady a za koruny …!

liliyabb

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.