darius

Poplatek škole.

Dobrý den, nejmenovaná p. učitelka po mém synovi chce, aby zaplatil „poplatek škole“ ve výši 100 Kč. Chci se zeptat, zda je povinné platit to, když je škola státní instituce. Děkuji, Vitvar

Odpovědi
anonym

Těch poplatků v dnešní době je spousta.Třeba p.učitelka a celý sbor potřebují nějaké prašule na výlet spojený s nákupem.Kdo ví!

Berušinka

Co je to za kravinu?!

anonym

bývá to povinné, zdá se mi, že je to na každé škole

dědapetr

Ta 100kč je na co a jak často.U nás ve školičce platí 600kč na půl roku na různé akce a drobnosti pro děti.Je to povinné jen sociální případy jsou vyloučeni z platby.

Kroupič

u nás se platí 8 stovek takže bez debat a pěkně cálovat ! dokud to je jen stovka :D

kudm05s

U nás se platil příspěvek na sdružení rodičů a přátel školy cca 150kč na pokrytí různých výletů apod. Já jsem 3 týdny chyběl a pak už to po mě nikdo nechtěl 🙂.