kobra11

popiš postup izolace promačený strop na stěně a jaké materialy mužeš použit

Nejlepší odpověď
Drap

Tady nejsme zvyklí na příkazy. Je zde zvykem, pokud chci něco vědět, tak slušně požádat. A každá otázka by měla končit otazníkem.
Otázka je dost nejasná . Jak může být promáčený strop na stěně ? Strop je nahoře a stěny jsou svislé, boční. V prve řadě musíš odstranit zdroj promáčení. Potom už nepotřebuješ izolaci.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Kobro neumíš ani vytvořit svou vlastní otázku? Tady nejsme od toho, abysme za tebe dělali nějaké školní zadání a ty potom slíznul smetanu ve formě vystudování.
Jen se snaž.
Doplňuji:
A mimochodem věta začíná velkým písmenem a je-li to otázka, tak končí otazníkem.
Bože snad nedostuduje. Podle toho co napsal to vypadá, že by to mohl být nějaký stavební ing. a to se snad nestane. To by ty domy padaly jak z karet.

briketka10

izoluje se půda/střecha ne strop..
http://www.ip­polna.cz/fouka­na-izolace-cena.html?s=PPC_­Google_ippolna-fraze-foukanaizolace&gclid=CKP­KgYeE0rUCFYdd3god­gxoAdQ

Doplňuji:
tady máš další
http://forum.tzb-info.cz/izolace-strechy-fasady

pusinka50

Forma otázky je fakt přímo drzá. Jestli je to domácí úkol, tak si to najdi na netu, jinak izolaci musíš vyřešit nejdřív zezhora

honza19hk

jestli vám někdo dal na stavebce úkol pak jeho odpově´d najdeš v učebnici nebo sešitě pokud jste se izolace učili.
Nezapomeň ale,že na stěně resp. věnci leží pouze zhlaví trámu(pokud je dřevěný) a ne celý strop.

když napíšeš tu otázku tak aby jí bylo rozumět a ne míchat strop a stěny dokupy pak ti na ní odpovím.Napiš taky co to je za strop.

briketka10

no jo, vždyť my máme taky trámovej,
ale ty musí být taky na půdě ..

honza19hk

Briketko 10.
Izlolují se i stropy a to bu´d v případě trámových stropů zásypem škváry a na to podlahové prkna nebo se dávají mezi trámy pásy sklené vaty popř polystyrenové desky. Betonové stropy se izolují zvrchu extrudovaným polystyrenem a zalítím betonem nebo nivelační hmotou.