gimigimi

Pomůžete mi vyřešit moje strašné lupání (křupání) v naraženém zápěstí?

dobrý den, mám naražené zápěstí, leduji to, mám to v klidu a v ortéze na 24 h, podle RTG to je naražený (pohmožděný), hýbat mi jde, jen to boli, zaráží mě však lupání neboli křupání v tom vetšinou když s tím pohnu nebo nějak protočím, prosím poraďte mi, strašně mi to vrtá hlavou, co to je.
Za odpoved dekuji moc, Gimi :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nehýbej s tím a nebude to křupat. Po netu tě nikdo nevyléčí.

Další odpovědi
ivzez

Gimi, s tím pomůže jenom lékař → a osobně, nikoliv přes internet.

orwell

Nechápu, proč s tím vrtíš. Jestli to máš ledovat a mít to v klidu a v ortéze, tak to znamená mít to v klidu. Řiď se pokyny lékaře! Je to patrně dost čerstvé, takže na nějaké soudy je moc brzo. Pokud by tam byl nějaký větší problém, RTG by ho určitě objevil. Zápěstí je potvora, máš tam kůstek hodně a chvíli trvá, než se umoudří. Ale neboj se, jestli ti není 80, tak za takových 20 let o tom nebudeš ani vědět :)

Jiří Bohumil

To lupání a křupání je divný. Pokud chceš a „vrtá Ti to hlavou“, zkus se zeptat spíš na serveru
https://www.u­lekare.cz/