SteimlX

Pookud může být elektronická cigareta-nikotin, může být i el. joint?? teoreticky v tom problém nevidím

Nejlepší odpověď
zzzzz

Dobrý nápad, nechej si ho patentovat, třeba na tom zbohatneš. To by vlastně stačilo vyrobit ten liquid a mohl by se doplňovat do těch normálních e-cigaret.

Další odpovědi
Pájo

Je tu háček pouze v rovině zákona, ale jinak technicky by el. joint nebyl žádným problémem.
Byl by to naprosto stejný princip.

ven.cik

Myslim že do elektrické cigarety existuje příchut marihuany…Teda aspon sem to někde slyšel…:D

honza19hk

technicky ano,co se týče zákonů asi moc ne. Nicméně není nad klasicky smotaný brko.