lili79

Ponožky v sandálech – nosíte?

Nedávno jsem brouzdala po internetu a přečetla si příspěvek o nošení ponožek v sandálech http://mezina­mizenami.blog­spot.com/2015/05­/p-onozky-v-sandalech-n-edavno-jsem.html Přišel mi napsán docela s nadsázkou a příjemně, tak jsem se zamyslela a pousmála, jak to ti chlapi a někdy I ŽENSKÉ vlastně mají. Jak to máte vy? Nosíte, nenosíte a proč?

Nejlepší odpověď
quentos

Nosím a je mi to úplně jedno, důležité je, abych se cítil příjemně a ne co píšou v nějakých idiotských módních časopisech. Když je příliš vedro na nošení uzavřené obuvi, ale zase ne takové verdo, abych šel do sandálů naboso, tak co asi udělám? Budu se jak debil pařit v té uzavřené, protože to přikázal nějaký přiblbý módní časopis, nebo mi má být zima v sandálech naboso, protože to opět přikázal nějaký přiblbý módní časopis??
To ti lidi jsou fakt tak blbí, že si neumějí udělat vlastní názor a musejí si přečíst v přiblblém časopise, že se to „teď nenosí“, a následně sborově jako TUPÉ STÁDO křičet fuj?! A až do těch módních časáků napíšou, že „teď už je to in“, tak najednou otočej o 180° a začnou to zbožňovat?!

Další odpovědi
marci1

Nenosím, ale loni ( letos nevím ) to být módní hit. 🙂
Vědci údajně radí, aby se ponožky do sandálů nosili – viz zdroj. Prý si tím prodloužíme život. 🙂

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/3289­08-ponozky-v-sandalech-dobyvaji-prehlidkova-mola.html

http://www.epul­s.cz/zdravi/1510-ponoky-v-sandalech-prodluuji-ivot

Doplňuji:
Rozesmál mě komentář „Viktorie“ ve druhém zdroji : „Ponožky v sandálech jsou "zajímavé“, ale největší borci jsou ti, kteří nosí ponožky v žabkách". 🙂

anonym

To už jsem taky psala, ne, nenosila jsem, nenosím a nosit nebudu, protože je to nevkusné, přímo odpuzující, když si beru lodičky, to už ale minimálně, teď spíš balerínky, mám punčochy, nebo takovýhle ťapky, které nejsou vidět http://www.zla­teceny.cz/www-supervecicky-cz/eshop/2-1-DAMSKE-OBLECENI/37-2-PUNCOCHACE-PONOZKY/5/704-TAPKY-DO-BALERINEK-LODICEK-BAMBOO

gecco

Nenosím…
😉
V sandálech si mé nohy užívají pocitu volnosti, větraj, a mohou se ´seznamovat´ s přírodou (v sandálech zásadně šmatlu jen na ´procházkách´…
😉

fcoop

Jo – nosím – a je mi ukradené,jestli mě někdo považuje za .............­..(dosaď dle libosti).
Každý rok aféra – Sandály s fuseklema.......
Že nějaký poloidiot nosí džíny,které by na sebe nevzal ani bezdomáč – ale jsou značkové! Jsou „in“.
K tomu kšandy,které mu elegantně visí u kolen – vypadá,jako kdyby ho v kadibudce přepadl medvěd – a on (ona) neměl čas na úpravu.
Atd.
Další přestupek – triko v kalhotách.
To ti vyznavači módních trendů nemají vlastní názor?

anonym

Když vidím lékaře a ostatní zdr. personál v sandálech a na nohách ponožky, tak si říkám: proč ta inteligence nedodržuje módní trend? Já bych je rád viděl v holinách a v některých oborech i v rybářských .

briketka10

nenosím sandály, proto ani ponožky v nich
ty nosím jen v botaskách, ale v sandálech
se mi ponožky nelíbí i když je to zdravé..
Doplňuji:
kamarád, který nosil ponožky v žabkách
asi neměl na sandály, nebo pro něj byly
žabky v té mezeře těsné 😁

anonym

Už se to tu několikrát probíralo,než sem vložíš dotaz,použij prosím vpravo vyhledavač.
Jinak se mi fusekle sandálích nelíbí.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sand%C3%A1ly%20­a%20pono%C5%BE­ky

mosoj

O tom jestli budu nosit fusekle nebo ne , jsem si i za socialismu rozhodoval sám.
Opravdu velké dilema.
Doplňuji:
Kůže se činí kamencem chromitým. Správně síranem draselno – chromitým . 12 H2O (dodekahydrát). Ten obsahuje jasně chróm trojmocný!!!
A ani smradem z ponožek nezoxiduje.

Všemocná EU zakázala šestimocný chrom v běžném životě používat.

RyuzakiKate

Nechci vystavovat svoje nohy v sandálech, nejsou mi pohodlné a nehoděj se ke mně. Stejně by mi na ty nohy byla zima. V létě mi stačí tenký ponožky a conversky úplně bohatě, nijak zvlášť se nepařim a nohy mi nikdy nesmrděly. Už moc nebývají ta třicetistupňová vedra, ale když jsou, tak vylejzám z domu až v noci nebo navečer. Nicméně ponožky bych si do sandálů nevzala.

cochee

Já bych i ty ponožky v sandálech nosil, ale – nechodím v sandálech… ☹

dědapetr

Nosím,ze zdravotního důvodu.„Minimálně šedesát procent bot se vyrábí z chromočiněné usně. Chrom přitom může být velmi nebezpečný. Je to dobrý sluha, a zlý pán. Když je v trojmocném skupenství, je dobrý. Ale když je v šestimocném, je silně karcinogenní. A šestimocný chrom obsažený v obuvi se snadno dostane do kůže. Náš imunitní systém ho naštěstí většinu zlikviduje, ale může se také stát, že se to nepovede, a to pak znamená riziko vzniku karcinomu močových cest,“ vysvětluje jádro problému profesor Kolomazník.

http://www.epul­s.cz/zdravi/1510-ponoky-v-sandalech-prodluuji-ivot

isteron

áno, nosím a od malička až doteraz. Prečo ? Lebo nie som ani Američan, ani somár, ani blázon a ani čitateľka módnych magazínov !

no107064

Znám lidi co je nosí a také lidi co je nenosí a dělají si z nich srandu … ironií je, že ti co je nosí jsou celkem dost chytří lidi a ti posměváčci, moc chytrosti nepobrali .. jak to napsat slušně, prostě hlavou nikdy nepracovali ani nebudou … jsou prostě hloupí a proto si nechají nakecat tady to s těma fuskama … já je sice nenosím, ale nikdy jsem si neutahoval z někoho kdo je nosí, to je každýho věc, to je jak kdyby nějakej tupec řekl další rok, že chodit bez ponožek je pěkně trapný tak se to zase otočí …

Dochy

Nosil jsem dle nálady (a počasí) dokud jsem nebyl módními znalci z okolí přesvědčen, že se to nesmí…
Teď uz zas nosím podle nálady.

Kotja

Nosím, protože se snadno spálím a mít spálenou kůži přímo v kontaktu s řemínky není nic fajn.

lili79

Díky, všimla jsem si, že už tam je něco takového probíráno, ale už to bylo někdy hodně staré a já bych ráda aktuální názory :). Taky jsem nosila kdysi něco, co už by si teď na sebe nevzala :)

anonym

Časy se mění, ale moda někdy je opravdu na hranici .

lili79

:D