Avatar uživatele
NellyP

Ponocovat, jak??

Potřebuji dnes ponocovat co mám dělat abych neusla?Mám svůj osobní důvod,to prosím neřešte.. Děkuji. Nechci si dělat kafe je to nezdravé.
Doplňuji:
Quentos – nemůžete se řídit internetem, káva je nezdravá a aspon pro můj věk určitě.;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, petra15 před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

zustan na netu…:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

kafe a nezdravé? co je to za nesmysl? to už bych musel bejt mrtvej.
http://www.oxa­lis.cz/salek-kavy-denne-pro-zdravi/cz/t-206/

Příště je lépe se předem informovat a nevynášet nesmyslné ukvapené soudy.
Neznám sice slovo „neusla“, ale jeho význam jsem si dovodil z kontextu.
Doplňuji:
měla jste napsat rovnou, kolik vám je, a nedělat ze mě debila. Kde, sakra, berete, že se „řídím internetem“? A co mě teda máte co „ve svém věku“ poučovat?!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Bez uvedení důvodu nelze poradit. Je otázka, jestli musíš zůstat přes noc vzhůru a přitom máš povinnosti nebo musíš zůstat vzhůru, ale můžeš si dělat co chceš.
Až se ti bude chtít spát, dej si studenou nebo se jdi na chvilku projít ven.
Doplňuji:
(studenou) sprchu

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Pokud by sis dala kafe,i v mladém věku,pokud kávu běžně nepiješ,tak by ti za jeden večer jeden,dva či tři šálky určitě neublížily.Rozhodně jsou vhodnější než energetické nápoje.Pokud na kafe zvyklá nejsi,tak určitě neusneš.Ale najít si nějakou zábavu bude ještě lepší a pokud by se ti přesto chtělo spát,tak si zajdi na čerstvý vzduch tak na deset minut,to tě taky probere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nelehej a nesedej. Celou noc buď na nohách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stačí, když si najdeš zajímavou činnost, kafe (apod.) je jen ´podpůrný´ prostředek…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Udělej si úklid ve skříni. Přeber věci co nenosíš atd. Myslím že to ale do rána nestihneš 🙂 Alespoň já bych na tom trávila týden 😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Uvař si zelený čaj a zkus se zabavit nějakou manuální prací. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ke4n

Káva v malém (=normálním) množství je zdravá. Nebo pij čaj (zelený, černý).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ke4n

Myslím že to ponocování je víc nezdravější než ten čaj nebo kafe, takže je hloupé zrovna tohle řešit.

před 3675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

pusť si hudbu a tancuj tancuj ♫ vykrůcaj vykrůcaj ♫

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

NellyP-proč by tedy měla být nezdravá? Když si si tím jistá, musíš to mít nějak podložené.

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Vždyť je to obecně známý fakt, že pro děti je kofein nevhodný. Zrovna nedávno se řešily automaty na kafe na základkách a doktoři se děsili, jak tohle může nějaká škola povolit.

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

proti „obecně známému faktu“ ti vážně nic namítat nemůžu, neboť je naprostá hloupost se o něco takového opírat a použiješ to jen, když někoho vážně chceš přesvědčit.
To, že doktoři se děsí automatů na základkách či že devět z desíti zubařů doporučují Oral-B mi je jaksi také jedno…
Neexistuje žádná studie, která by potvrzovala, že by kofein byl nezdraví. Nevhodný ano, neb zmenšuje soustředěnost, potenciálně nebezpečný také, ovšem určitě né nezdraví. (jeden šálek kávy je co se týče obsahu kofeinu jako půllitr coca-coly, raději si dám to kafé, které máš maximálně s tebou odměřeným cukrem a navíc ti zvyšuje teplotu těla a tím pádem více spotřebováváš energie)

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Obecně známá fakta nepotřebuju dokazovat, protože není problém si je vyhledat. Google jistě znáš, číst umíš také.
A v tomto případě se dá snadno říct, že co je nevhodné je i nezdravé. Jestli chceš slovíčkařit, tak si na to najdi sobě rovného.

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Mezi slovy nevhodné a nezdravé je velký rozdíl a není to pouhé slovníčkaření.

před 3676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Mezi slovy nevhodné a nezdravé je velký rozdíl a není to pouhé slovníčkaření.

před 3676 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Mezi slovy nevhodné a nezdravé je velký rozdíl a není to pouhé slovníčkaření.

před 3676 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek