NellyP

Ponocovat, jak??

Potřebuji dnes ponocovat co mám dělat abych neusla?Mám svůj osobní důvod,to prosím neřešte.. Děkuji. Nechci si dělat kafe je to nezdravé.
Doplňuji:
Quentos – nemůžete se řídit internetem, káva je nezdravá a aspon pro můj věk určitě.;)

Nejlepší odpověď
petra15

zustan na netu…:)

Další odpovědi
quentos

kafe a nezdravé? co je to za nesmysl? to už bych musel bejt mrtvej.
http://www.oxa­lis.cz/salek-kavy-denne-pro-zdravi/cz/t-206/

Příště je lépe se předem informovat a nevynášet nesmyslné ukvapené soudy.
Neznám sice slovo „neusla“, ale jeho význam jsem si dovodil z kontextu.
Doplňuji:
měla jste napsat rovnou, kolik vám je, a nedělat ze mě debila. Kde, sakra, berete, že se „řídím internetem“? A co mě teda máte co „ve svém věku“ poučovat?!

Hamon

Bez uvedení důvodu nelze poradit. Je otázka, jestli musíš zůstat přes noc vzhůru a přitom máš povinnosti nebo musíš zůstat vzhůru, ale můžeš si dělat co chceš.
Až se ti bude chtít spát, dej si studenou nebo se jdi na chvilku projít ven.
Doplňuji:
(studenou) sprchu

iceT

Pokud by sis dala kafe,i v mladém věku,pokud kávu běžně nepiješ,tak by ti za jeden večer jeden,dva či tři šálky určitě neublížily.Rozhodně jsou vhodnější než energetické nápoje.Pokud na kafe zvyklá nejsi,tak určitě neusneš.Ale najít si nějakou zábavu bude ještě lepší a pokud by se ti přesto chtělo spát,tak si zajdi na čerstvý vzduch tak na deset minut,to tě taky probere.

Drap

Nelehej a nesedej. Celou noc buď na nohách.

anonym

Stačí, když si najdeš zajímavou činnost, kafe (apod.) je jen ´podpůrný´ prostředek…
😉

zzzzz

Udělej si úklid ve skříni. Přeber věci co nenosíš atd. Myslím že to ale do rána nestihneš 🙂 Alespoň já bych na tom trávila týden 😁

marci1

Uvař si zelený čaj a zkus se zabavit nějakou manuální prací. 🙂

ke4n

Káva v malém (=normálním) množství je zdravá. Nebo pij čaj (zelený, černý).

ke4n

Myslím že to ponocování je víc nezdravější než ten čaj nebo kafe, takže je hloupé zrovna tohle řešit.

briketka10

pusť si hudbu a tancuj tancuj ♫ vykrůcaj vykrůcaj ♫

huxa

NellyP-proč by tedy měla být nezdravá? Když si si tím jistá, musíš to mít nějak podložené.

Hamon

Vždyť je to obecně známý fakt, že pro děti je kofein nevhodný. Zrovna nedávno se řešily automaty na kafe na základkách a doktoři se děsili, jak tohle může nějaká škola povolit.

huxa

proti „obecně známému faktu“ ti vážně nic namítat nemůžu, neboť je naprostá hloupost se o něco takového opírat a použiješ to jen, když někoho vážně chceš přesvědčit.
To, že doktoři se děsí automatů na základkách či že devět z desíti zubařů doporučují Oral-B mi je jaksi také jedno…
Neexistuje žádná studie, která by potvrzovala, že by kofein byl nezdraví. Nevhodný ano, neb zmenšuje soustředěnost, potenciálně nebezpečný také, ovšem určitě né nezdraví. (jeden šálek kávy je co se týče obsahu kofeinu jako půllitr coca-coly, raději si dám to kafé, které máš maximálně s tebou odměřeným cukrem a navíc ti zvyšuje teplotu těla a tím pádem více spotřebováváš energie)

Hamon

Obecně známá fakta nepotřebuju dokazovat, protože není problém si je vyhledat. Google jistě znáš, číst umíš také.
A v tomto případě se dá snadno říct, že co je nevhodné je i nezdravé. Jestli chceš slovíčkařit, tak si na to najdi sobě rovného.

huxa

Mezi slovy nevhodné a nezdravé je velký rozdíl a není to pouhé slovníčkaření.

huxa

Mezi slovy nevhodné a nezdravé je velký rozdíl a není to pouhé slovníčkaření.

huxa

Mezi slovy nevhodné a nezdravé je velký rozdíl a není to pouhé slovníčkaření.