Tw!st

Pomůžete s výběrem televize?

Nejsem člověk co by seděl celé dny u TV (doteď jsem ji několik let ani neměl), ale přesto si ji chci pořídit, hlavně tedy na Netflix nebo Youtube apod a jako designový kus nábytku do bytu abych neměl naproti gauče prázdnou stěnu.
Moje podmínky:

  • Nejlépe 48 nebo 49 palců
  • Cenově kolem 12 tisíc, popřípadě do 15 max, pokud by rozdíl byl opravdu velký oproti levnější
  • 4k rozlišení
  • Podpora Netflixu a Youtube aplikace (chci ji převážně na tyto aplikace)
  • Co nejmenší rámečky v rámci této cenové relace

Nejlepší odpověď
Alesh

Filtry, které šly zadat na Heurece, jsem ti zadal, příp. si je ještě uprav, viz zdroj.
Jinak pak bych šel podle počtu recenzí a jejich průměru. Dobře vypadá třeba tato: https://televi­ze.heureka.cz/so­ny-bravia-kd-49xh8096/ (do 15 tis. ji tedy má jen jeden obchod, ale možná ti ji nabídnou i jinde za tu stejnou cenu, pokud mají „garanci nejnižší ceny“). Rámeček mají dneska skoro všechny TV už úplně minimální. Pokud jde o YT, tak ten rozchodíš taky snad už dneska na všech televizích. A totéž se dá říct i o Netflixu. Dokonce spousta TV má přímo tlačítko na Netflix. I tato konkrétní, co ti uvádím, by ho měla mít.
No co, něco kup a když to bude přes net, tak ji do 14 dnů můžeš bez udání důvodu vrátit, kdyby se ti jó nelíbila.

Zdroj: https://televi­ze.heureka.cz/f:22283:­48-49;22558:1;p:-15000/

Další odpovědi
Kepler

Těžko radit, na značce až tak moc nezáleží, všechno to jsou šmejdy s kurvítkama. Já takové věci vybírám podle porovnávačů (zboží.cz nebo heureka.cz), kde si pomocí filtrů zadám svou představu a požadavky. Vždycky se dá něco vybrat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.