ahna

Pomůžete s překladem?

Poradíte někdo prosím s překladem této otázky do angličtiny? Nevím si rady se slovosledem:/ díky: Po kterých známých tanečnících je pojmenován Tančící dům v Praze?

Odpovědi
quentos

No, tak to zas rozseknu já: Which famous dancers is the Tančící dům house (eventuálně „Dancing House“ ještě za to do uvozovek a závorky) named after?

Předložka přijde rozhodně na konec.

Quimby

After which famous dancers is named Tančící dům in Prague? bych teda řekl já, ale jak tak na to koukám, tak si nejsem jistej úplně tim which, ale who mi tam nesedí a hledat gramatiku se mi nechce.

Shaohao

…dancers is dancing house in prague named?