Avatar uživatele
Kohut57

Pomůžete Rathovi zaplatit kauci?

Dali byste 1000Kč Davidovi Rathovi? 14 000 příznivců by snad dal dohromady. Když dá 50 000 lidí dohromady, může jít na prezidenta. Já mu ten litr pošlu a vy?
Doplňuji:
Tak meloun by už byl z rodiny. Politici ho venku ale nechtějí, je moc nebezpečný žvanivec. Teď se ukázali ručitelé, chtěli se jen zviditelnit. Zaplatí za něj ten, kdo bude chtít položit stávající politickou garnituru. Pravda moc takových s penězi není, ale uvidíme.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym před 4265 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

já teda ne, jenom ať sedí, aspoň jedna z těch sviní. Spravedlnost má krátké nohy, ale občas přece jenom někoho doběhne

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já ne,,,,, jen ať sedí v chládku -stejně je vedro

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k rubrice Divadlo, nepředpokládám, že bys sám byl ochoten obětovat značný peníz z rodinného rozpočtu na natolik pofidérní účel.
Ve zdroji máš aktuální postoj všech ručitelů, nikdo není ochoten zaplatit ani floka.
Tvá poznámka v diskuzi o spravedlnosti je zjevně irelevantní, pokud by ses seznámil s odůvodněním soudce o výši kauce, nejspíše bys ztratil důvod podobnou otázku vůbec pokládat.
Rath svou kauzou dramaticky shodil preference ČSSD právě před volbami, od nichž si opozice tolik slibovala návrat k vládnutí.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/276643-rath-ma-smulu-kauci-zrejme-nikdo-neslozi.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin14

To určitě jen ať sedí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdo to vůbec je,ten Rath? Měl bych ho znát? A vůbec,já budu platit restituce církvím a vychází mi to na nějakých 12000 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nemám zájem pomáhat zločincům z vězení. Rath je tam, kde patří.
Doplňuji:
Včera jsem se dozvěděl, že každý, kdo chce za někoho zaplatit kauci, tak je v každém případě automaticky prověřovaný na legálnost těch peněz. Takže je jasné, že ani z jeho kamarádíčků a stranických kolegů nedá nikdo.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nedokážia nemohu posoudit jeho vinu. Ale na kauci určitě nepřispěji. Proč taky ? Pomůže nějak on mě ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

kdyz mi slibi ze mi to z pristich uplatku vrati 3× tak o tom zacnu premyslet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záleželo by na tom z kterého důvodu se ta kauce má zaplatit. Jako lidem v nouzi by se také mělo pomáhat, ale záleží i na okolnostech.
Doplňuji:
Tisíc korun bych spíše ale rozdělila na menší částky a snad trochu potěšila několik lidí nebo zvířat. Ale peníze nejsou všechno. Pana Ratha neznám a nevím jak těžký život má a co (ne)provedl tak hrozného. Pokud se jedná o dobrého člověka, tak mu přeji hezký život a aby se nevzdával.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Ne. Ať si každý sklidí co si zasel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne. Ale bohužel je to jen jedna ryba ve shnilém rybníku a odnesl to za všechny. Jsem moc zvědavá, jestli k němu přibude někdo další:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

se… na něj. Jen ať si tam sedí. Když má miliony (i když nakradené) tak ať si to zaplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SickBreed

Nevidím v tom žádnou logiku. Přestože sem si skoro jistý, že jediný důvod toho že je v průseru je politický zájem někoho jiného a to co provedl je běžnou praxí jakéhokoli politika v ČR, nesnižuje to jeho vinu. Samozřejmě že bych byl radši kdyby přístup k tomu byl objektivnější a šli sedět naprosto všichni, aby se rapidně změnila odpovědnosti vůči jejich činům…respektive aby je všechny svíral strach z toho že budou potrestaný. A to ne jenom za křivárny, ale i za chyby kterejch se dopustěj. Toho ale bohdá nebude, ne v tom jak je to tu nastavený, takže mi stačí jeden zavřenej hajzl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kohut57

Rath se má rád a tak za kauci udělá i mnohou protislužbu. Hodně toho ví na větší ryby a kdyby se to někomu hodilo, tak pak 14 mil. nejsou zas tak velký peníze na předvolební kampaň, či likvidaci protivníka. Rozhodně by se rybník rozčeřil, tak nevím proč se tomu bráníte, když chcete spravedlnost.

před 4265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kohut57

Ad DrAxl; Se vším souhlasím, ani ručitelé nechtějí Ratha venku. Spravedlnost by nastala poté, co by Rath začal potápět vládní koně. Tedy možná, on by mohl venku skončit spíš než za katrem jako Mrázek. Já ho nehájím, ale je to směšná oběť řešení korupce, to víme všichni. Tak proč ho nenechat jednat. Je pravda, že já být na jeho místé, tak si ty peníze seženu a stejně uteču, protože 5 let za 14 mil. stojí.

před 4264 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek