Avatar uživatele
Bronzový

Pomůžete Rathovi zaplatit kauci?

Dali byste 1000Kč Davidovi Rathovi? 14 000 příznivců by snad dal dohromady. Když dá 50 000 lidí dohromady, může jít na prezidenta. Já mu ten litr pošlu a vy?
Doplňuji:
Tak meloun by už byl z rodiny. Politici ho venku ale nechtějí, je moc nebezpečný žvanivec. Teď se ukázali ručitelé, chtěli se jen zviditelnit. Zaplatí za něj ten, kdo bude chtít položit stávající politickou garnituru. Pravda moc takových s penězi není, ale uvidíme.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

já teda ne, jenom ať sedí, aspoň jedna z těch sviní. Spravedlnost má krátké nohy, ale občas přece jenom někoho doběhne

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

já ne,,,,, jen ať sedí v chládku -stejně je vedro


Avatar uživatele

Vzhledem k rubrice Divadlo, nepředpokládám, že bys sám byl ochoten obětovat značný peníz z rodinného rozpočtu na natolik pofidérní účel.
Ve zdroji máš aktuální postoj všech ručitelů, nikdo není ochoten zaplatit ani floka.
Tvá poznámka v diskuzi o spravedlnosti je zjevně irelevantní, pokud by ses seznámil s odůvodněním soudce o výši kauce, nejspíše bys ztratil důvod podobnou otázku vůbec pokládat.
Rath svou kauzou dramaticky shodil preference ČSSD právě před volbami, od nichž si opozice tolik slibovala návrat k vládnutí.

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/2 76643-rath-ma-smulu-kauci-zrej me-nikdo-neslozi.html


Avatar uživatele
Pokročilý

To určitě jen ať sedí.


Avatar uživatele
Zlatý

Kdo to vůbec je,ten Rath? Měl bych ho znát? A vůbec,já budu platit restituce církvím a vychází mi to na nějakých 12000 Kč.


Avatar uživatele
Zlatý

Nemám zájem pomáhat zločincům z vězení. Rath je tam, kde patří.
Doplňuji:
Včera jsem se dozvěděl, že každý, kdo chce za někoho zaplatit kauci, tak je v každém případě automaticky prověřovaný na legálnost těch peněz. Takže je jasné, že ani z jeho kamarádíčků a stranických kolegů nedá nikdo.


Avatar uživatele
Zlatý

Nedokážia nemohu posoudit jeho vinu. Ale na kauci určitě nepřispěji. Proč taky ? Pomůže nějak on mě ?


Avatar uživatele
Bronzový

kdyz mi slibi ze mi to z pristich uplatku vrati 3x tak o tom zacnu premyslet...


Avatar uživatele

Záleželo by na tom z kterého důvodu se ta kauce má zaplatit. Jako lidem v nouzi by se také mělo pomáhat, ale záleží i na okolnostech.
Doplňuji:
Tisíc korun bych spíše ale rozdělila na menší částky a snad trochu potěšila několik lidí nebo zvířat. Ale peníze nejsou všechno. Pana Ratha neznám a nevím jak těžký život má a co (ne)provedl tak hrozného. Pokud se jedná o dobrého člověka, tak mu přeji hezký život a aby se nevzdával.


Avatar uživatele
Pokročilý

Ne. Ať si každý sklidí co si zasel.


Avatar uživatele
Stříbrný

Ne. Ale bohužel je to jen jedna ryba ve shnilém rybníku a odnesl to za všechny. Jsem moc zvědavá, jestli k němu přibude někdo další:-(


Avatar uživatele
Stříbrný

se... na něj. Jen ať si tam sedí. Když má miliony (i když nakradené) tak ať si to zaplatí.


Avatar uživatele
Pokročilý

Nevidím v tom žádnou logiku. Přestože sem si skoro jistý, že jediný důvod toho že je v průseru je politický zájem někoho jiného a to co provedl je běžnou praxí jakéhokoli politika v ČR, nesnižuje to jeho vinu. Samozřejmě že bych byl radši kdyby přístup k tomu byl objektivnější a šli sedět naprosto všichni, aby se rapidně změnila odpovědnosti vůči jejich činům....respektive aby je všechny svíral strach z toho že budou potrestaný. A to ne jenom za křivárny, ale i za chyby kterejch se dopustěj. Toho ale bohdá nebude, ne v tom jak je to tu nastavený, takže mi stačí jeden zavřenej hajzl.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

Kohut57

Rath se má rád a tak za kauci udělá i mnohou protislužbu. Hodně toho ví na větší ryby a kdyby se to někomu hodilo, tak pak 14 mil. nejsou zas tak velký peníze na předvolební kampaň, či likvidaci protivníka. Rozhodně by se rybník rozčeřil, tak nevím proč se tomu bráníte, když chcete spravedlnost.

Avatar uživatele
Bronzový

Kohut57

Ad DrAxl; Se vším souhlasím, ani ručitelé nechtějí Ratha venku. Spravedlnost by nastala poté, co by Rath začal potápět vládní koně. Tedy možná, on by mohl venku skončit spíš než za katrem jako Mrázek. Já ho nehájím, ale je to směšná oběť řešení korupce, to víme všichni. Tak proč ho nenechat jednat. Je pravda, že já být na jeho místé, tak si ty peníze seženu a stejně uteču, protože 5 let za 14 mil. stojí.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3815
Zlatý Drap 2281
Zlatý led 1646
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 866
Zlatý mosoj 845
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.