Mousinek

Pomůžete mi vypnout body?

Pomůžete mi vypnout body? Mám nějaké body ale nepřeji si je mít tak jesli mi to jde vypnout nebo ne nevím? Děkuji
Doplňuji:
Dobře ale nerozumím. Já tu nejsem kvůli bodům.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne nepomůže,jediná možnost,aby jste neměla body je ta,že tu budete nepřihlášená.....

ReHu,kdo se kdy pral??? Tady podle mého nikdy nešlo o body,jen o to kdo umí nebo neumí…např…Annas s Popelkou .historie + jazyk…Quentos skvělý angličtinář(nebojte nelichotím,,,jen jsem upřímná)..Rynek,Bad Bumbes,George,,,teď Michal Kole počítače…Standa právo a Miroslav když neblbne,tak dost dobrý.....+ do toho auta,,,s Cukrá­řem,,,Když jídlo,tak od Panenky,,,na zvířata(hlavně psy) Benyta a Vy ReHu......pak aspoň pro mě nejlepší stálice Ten který je,,bubca,,mo­soj,,,vagra, no a ostatní promiňte,jste taky fajn,,,,ale těmahle jsem odkojená.......

Další odpovědi
quentos

nejde, taky jsem o to žádal administrátory, nepomohli.
Body mají motivovat – proč byste je nemohla mít?
Doplňuji:
to my taky ne. Chápejte to tak, že body nejsou pro Vás, ale pro ostatní – až dosáhnete, bronzové, stříbrné či zlaté úrovně, budou ostatní vědět, že mohou očekávat od Vás kvalitní odpovědi.

ReHu

Buď za ně ráda, někteří se o ně tady málem poprali. Kdyby to šlo 🙂.
Doplňuji:
To my taky ne. Někteří 🙂.

aramah

Máte dvě možnosti první a tu druhou…

Miroslavst

Nejde to. Prostě pokud ti někdo dá palec nebo hvězdičku, máš body.

1popelka1

Quentosi o tvém doplnění by se dalo polemizovat, najdou se tady něktěří uživatelé, jejichž umístění (a skore užitečných odpovědí) se rozhodně neztotožňuje s kvalitou jejich odpovědí…Pro nové uživatele to může být hodně zavádějící.

kropitko

přesně tak,,,,i já se občas stydím za to,že mám pár bodíků na víc, za ty svoje kravinky,,,,

ReHu

>kropítko – já si dělám srandu. Jen mě stále ještě nepřestaly mrzet ty zbytečné diskuze o bodech.

annas

ReHu, komu jde o body? Kdo je komu dává? Určitě víte, co mám na myslí … Nic nečekám, ale vadí mně vyčítání bodů. Jak píše Kropítko, většinou jsou body za blbiny. Odborné odpovědi málokdo čte …

kropitko

Ale aspoň z mého pohledu o body vážně nejde,teď nemyslím jen sama sebe,většina tu je,,protože je to baví,,tedy já si to aspoň myslím,,