Tw!st

Pomůžete mi sestavit posilovací plán ?

Chci začít posilovat a potřebuju posilovací plát který by se dělil na posilovací a hubnucí ( např pondělí středa pátek hubnutí a úterí čtvrtek posilovací) potřeboval bych k hubnucímu jak je nejlepší hubnout ( jestli jízda na kole nebo běh) a kolik času za ten den. A k tomu posilovacímu aby se posilovali ruce, prsa a břicho takže aby se to nějak dělilo např úterí cviky na ruce a prsa a čtvrtek na břicho. Potřebuji k tomu jak dlouho by to mělo trvat, jaké cviky atd. Posilovnu bohužel k dispozici nemám takže spíše cviky se svoji váhou nebo max. Pomůcky z domácnosti ( např. židle) a jestli se před těmi cviky má jít proběhat na rozehřátí svalů nebo jak. Poslední věc ještě jak se stravou, bohužel nemůžu jíst přesně podle nějaké diety- musím jíst co je doma, jen jestli jíst hodně bílého masa, málo mléčných výrobků, hodně zeleniny nebo takhle nějak to můžu možná korigovat. Možná ještě jestli by jste mi doporučili nějaký gainer k tomu posilování. Díky
Doplňuji:
Věk 19 výška 180cm váha 82kg postava mírná nadváha ( spíše tuk na místo svalové hmoty) zdravotní potíže nemám

Odpovědi
gecco

Můžu ti doporučit jediné – vzhledem k tomu, že tady o tobě (o postavě, kondičce, zdravotním stavu) nemáme nikdo ani páru, zajdi si za dobrým trenérem do fitka nebo se třeba domluv s tělocvikářem – a pokud máš nějaké zdravotní problémy, předtím navštiv svého doktora…
Doplňuji:
To ale pořád nic nevypovídá o tvé kondici a třeba kostře, kloubech a muskulatuře…
😉
Trening, který je pro jednoho „Věk 19 výška 180cm váha 82kg“ ´procházkou´ jiného ´skolí´…
Prostě ber jako fakt, že kdo ti navrhne nějaký plán na základě netového dotazu je přinejlepším šarlatán, možná blb – a přinejhorším ti bude chtít něco prodat…
😉