Avatar uživatele
anonym

Pomůžete mi s výběrem fotografii?

Vytvářím fotoknihu k významnému jubileu (rubínová)a nevím která fotka by měla být hlavní(titulní) a jaká moje první fotka a fotka manželky. Poradíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, gecco před 3184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych dala jako hlavní fotku tu, co jste na ní, když jste spolu ještě jen chodili – zamilovaný pár, tvá první taky z té doby, i její a pak postupně, jak šel čas…svatební, pak ta z porodnice, nebo čerstvě doma z porodnice, s dětmi, jak rostly, dovolené, vánoce, s rodiči, prarodiči, v nemocnici se slepákem (příklad), v tanečních s dcerou, synem, vnoučetem…a tu, zatím poslední – vy dva spolu už zas bez dětí, s úsměvem na rtu v objetí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

A já bych ještě navrhoval, aby si zkusil napodobit tu první fotografii dnes, na stejném místě, ve stejném postavení, stejně se tvářící.. a tuhle fotku bych dal nakonec alba, prostě aby první a poslední fotka byly „stejné“.

(samozřejmě až to budeš celou tu situaci k fotografování aranžovat, tak ona to nesmí vědět, aby tím byla potom překvapená (a sama si toho všimla), že na první a poslední fotografii jste vlastně stejně.. )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Bolaku, i to mne napadlo, ale jet na místo, kde byla naše první a mnoho dalších společných fotografii je už nemožné.

před 3183 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek