Pomůžete mi s výběrem fotografii?

Vytvářím fotoknihu k významnému jubileu (rubínová)a nevím která fotka by měla být hlavní(titulní) a jaká moje první fotka a fotka manželky. Poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych dala jako hlavní fotku tu, co jste na ní, když jste spolu ještě jen chodili – zamilovaný pár, tvá první taky z té doby, i její a pak postupně, jak šel čas…svatební, pak ta z porodnice, nebo čerstvě doma z porodnice, s dětmi, jak rostly, dovolené, vánoce, s rodiči, prarodiči, v nemocnici se slepákem (příklad), v tanečních s dcerou, synem, vnoučetem…a tu, zatím poslední – vy dva spolu už zas bez dětí, s úsměvem na rtu v objetí 🙂

Další odpovědi
bolak

A já bych ještě navrhoval, aby si zkusil napodobit tu první fotografii dnes, na stejném místě, ve stejném postavení, stejně se tvářící.. a tuhle fotku bych dal nakonec alba, prostě aby první a poslední fotka byly „stejné“.

(samozřejmě až to budeš celou tu situaci k fotografování aranžovat, tak ona to nesmí vědět, aby tím byla potom překvapená (a sama si toho všimla), že na první a poslední fotografii jste vlastně stejně.. )

anonym

Bolaku, i to mne napadlo, ale jet na místo, kde byla naše první a mnoho dalších společných fotografii je už nemožné.