SteimlX

Pomůžete mi s připojením PS 2 k TV?

Dobrý den, mám PS2 a z něj HAMA kabel s 3×Cinch(2×audio-L a P) a 1× video.
TV je TCL a nemá SCART vstup. OPRAVDU! Takže redukce na SCART nelze.
Existuje „směšovač“ všech 3 Cinchů na 1 Jack(CMP?), ale prý to nejspíš půjde černobíle, zatím se mi tím pádem kupovat nechce. ale existuje redukce ze žlutého Cinche na Jack(video)?
A ze 2 audio Cinchů na jeden Jack? V TV je totiž vstup na audio Jack
Na TV je „placatý“ vstup AV adaptér, pak kulatý SPDIF, samozřejmě HDMI, USB, anténa, VGA.
V DATARTU mi nepomohli. Na googlu jsem zatím hledal jen kolem té „redukce“ z cinche na jack a nějak se mi nedaří…
Tak redukci na audio jsem našel, ale taky jsem našel kabel: VGA-to-TV 3RCA, má 3 cinch vstupy a výstup je VGA, což by mi vyhovovalo, ale je tam ještě jeden vstup k těm 3 cinchům S-video, může být neobsazený??

Odpovědi
gecco

  1. dva audio cinche na jeden stereojack není problém – https://www.go­ogle.cz/aclk?sa=l&a­i=Cu6MpaVWCVr2U­IMeqbuuvuLgEn­vHvsgj2hO2WjwLhg8m28QI­IBBAEIKyJ3yooC­mDM0eyBiC-gAZr9hPADyAEH­qQJwIfPNzsVlPqo­EJ0_QCLTWFSXdyl0xZMLVR1Q­c3JXhW-hHJkLgo_a4X7B­5O3ykqfrPM4AF­s_j-GMAFBaAGJtgGBI­AHzoL7D4gHAZA­HAqgHpr4b2AcB4BLWqf2A­gaC_svwB&sig=A­OD64_3QoARE8Z4E­YTdgZhYN7Lfrf1­jDzg&ctype=5&q=&ved=­0ahUKEwjoj6De44DKAh­WBoRQKHdELDKkQwg8I­Ig&adurl=http://www­.czc.cz/delock-audio-adapter-jack-3-5-mm-3-pin-samec-2-x-rca-cinch-samice/152956/pr­odukt
  2. nemodulované video se na jeden cinch ´nevejde´ – není to, náhodou anténní výstup?? ta redukce na VGA je ze tří videocinchů (RGB);

SteimlX

Dík gecco, už jsem „problém“ vyřešil. Je potřeba ten kabel co má 3 samice cinche a výstup VGA, jen teď ještě najít kamenný obchod v Liberci, kde to koupit. Všude ho maj jen on-line… takže dík

gecco

Nemáš zač, ať se zadaří…
😉