Pomůžete mi s objednáním elektrického hrnce?

Já a bratr chceme mamce koupit na Vánoce elektrickej hrnec na zavařování, jelikož jsem o 5 let starší než bratr (je mi 15) budu hrnec objednávat já, jenže jsem to nikdy nedělala, a vůbec nevím jak na to, můžete mi prosím pomoct? Přemýšlela jsem, že by jsme mamce koupili tento hrnec http://www.lev­nyelektro.cz/lev­nyelektro/eshop/45-1-Zavarovaci-hrnce/0/5/477-DOMO-zavarovaci-hrnec-s-casovacem-a-kohoutem-DO-319-W přijde mi jako dobrý, ale nevím, protože se v tom neorientuji, můžete mi prosím ještě říct, jestli tento hrnec je dobrej nebo jestli mám koupit raději jinej? (budeme ho používat na zavařování okurků nebo hub). A kdybych to objednala, tak jak to mám objednat? Dobírkou? nebo jak? Nejlepší by asi bylo, kdyby přišel k nám pošták s tím hrncem, a já bych mu dala z ruky do ruky peníze a akorát to jen podepsala..... šlo by to? A jak se to jmenuje? (abych věděla co zaškrknout) dděkuji moc.....
Doplňuji:
drap: dobře, děkuji, geco: ne, nemáme zbytečné peníze, ty peníze sme si s bráchem těžce našetřili, abysme udělali mamce radost, viděla jsem jí jak si ten hrnec hledá na internetu, a vím, že novej potřebujeme. Zavařujeme okurky nebo houby, zavařuje je mamka s tatkem, jak?-nechápu tu otázku, prostě dají do zavařovací sklinky ty potřebné suroviny, zavřou ji a dají ji to toho hrnce) A já nezavařuji, to rodiče, asi sem se špatně vyjádřila, omlouvám se.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. zavařujete??
  2. zavařujete jak? a co?
  3. zavařuješ někdy – od začátku (umejvání, nakládání do láku) ty sama – a nebo spíš rodiče?

__
Takový dárek nekupuj – podle mne – víš houbeles, co potřebujete. A byly by to vyhozený peníze.
😉
Domluv se s rodiči – a pokud máš nějaké peníze ´navíc´, dej jim je.

A nebo sobě a bráškovi kup to, co se vám líbí, klidně i ´blbostě´, hlavně, ať máte radost…
😉
Doplňuji:
Ad Doplnění:
Ne, vyjádřila ses ´rozumně´…
😉
A jek jse ti napsal – buďto dej/te ty peníze rodičům – ať oni rozhodnou, co potřebujete (koneckonců – i ty vaše ušetřené pochází od rodičů) – a nebo si s bráchou udělejte ´radost´ – a třeba je promlsejte.
😉

Další odpovědi
mosoj

Kupte takový aby měl časovač i termostat. Jinak je to jedno. Liší se to jenom materiálovým provedení. Nejdražší jsou nerezové.
http://www.ka­sa.cz/hrnec-elektricky-hyundai-pc-200-bily/
Doplňuji:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/103142412­66-hobby-nasi-doby/214562223­010003-hobby-nasi-doby-letni-special/video/339154

Drap

Ano, nejlépe dobírkou. Pokud to pošta přinese do bytu, nevyžaduje průkaz totožnosti. Chce jen podpis a peníze.

iceT

Taky se přikláním k názoru dát mamce či rodičům peníze nebo část peněz,aby si mohli dárek vybrat sami.

anonym

Je to k ničemu,ať máma vaří v tom co je domácí,nejanči s nějakou specialitou