Hufnágl

Pomůžete mi s nastavením telefonu Samsung Galaxy A3?

Mám problém v tom, že když si pustím na youtube nějaký film, či mluvené slovo, tak se po půl hodině přeruší prohlížení (přenos). Díval jsem se do nastavení telefonu a na nic kloudného nepřišel. Máte někdo nějaké zkušenosti, jak docílit toho, aby byl přenos nepřerušován?
Děkuji za případnou radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vím tak toto youtube běžně dělá i na televizorech, automaticky po čase zobrazí hlášku kterou se zeptá „jsi tu vůbec ještě ?“ a pokud neklepneš na OK tak v přehrávání nepokračuje … oni tak chrání svou konektivitu aby nebyla přetěžována lidmi co pustí ptákovinu nechají to jet celý den a zapomenou to někde ležet 🙂 Obávám se, že s tím se nic dělat nedá, jen zakoupit tu jejich premiovou verzi youtube, pak se tato funkce odstaví.

Edison

Njn… Samsung… Od jisté doby mi telefon od nich nesmí do baráku…