Pomůžete mi rozlousknout oříšek ?!

Mám číslo škrtícího modulu Nissan – Micra, ale nelze jej nagooglu vyhledat. Zkoušel jsem různé kombinace, ale bezvýsledně. Tedy to číslo je : Hitaschi RME4501 5323 PBT GF30
Díky za pomoc

Odpovědi
cochee

Já našel „Hitachi PBT GF30“ – akorát to není škrtící modul, ale tzv. vzduchová váha (angl. Air Mass Meter anebo MAF Sensor), jo a Hitaschi se správně píše „Hitachi.“ Je tam poznámka:

"Important Note:

** THE PART NUMBER IS NOT … PBT-GF-30 – **

  • Please check the opposite side of the housing if you find this number, because PBT-GF-30 is not a model/part number but the abbreviation for Polybutylene terephthalate and 30% glass fibre (the plastic used in all air mass meter housings regardless of brand)"

tzn. PBT GF-30 je pouhé označení materiálu, ze kterého je to vyrobeno, zatímco číslo dílu by mohlo být na opačné straně – takže jestli jsi to přečetl na nevymontovaném dílu, zkus ho vymontovat nebo použít nějaké zrcátko…

Zdroj: http://www.dri­ven2automotive­.com/original-air-flow-meters/253-hitachi-air-mass-meter-06j906461b.html