Avatar uživatele
ivzez

Pomůžete mi prosím vyhledat skin ke stařičkému Winampu 2.91c?

Roky jsem spokojená se starou verzí programu Winamp (německý 2.91) a mám k němu jeden oblíbený skin. Jenže teď se nedostanu do PC, v němž ho mám uložený. Program jsem našla, ale ten skin se najít nedaří. Podobá se přiloženému screenshotu (vlastní práce), jen je trochu tmavší a místo kovu připomíná spíše tmavý (šedočerný) mramor.

Od neděle procházím „Muzeum skinů“, ale zatím nenacházím. Pomůžete mi prosím?
_______
Doplňuji:

Skin, který našel Karel (děkuji), mám (viz screenshot).
Zkusí to proím ještě někdo?

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1635 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JáJsemKarel!

Myslím, že jsem to našel, snad je to ono:
https://archi­ve.org/detail­s/winampskin_Techno­_trash

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Tohle je uznávám výzva, najít něco, „co se podobá“. ;) :D
OPRAVDU jste vyčerpala všechny možnosti, dejme tomu vyhledat (nejen v Google, ale třeba v Yahoo, Ducduck či Yandexu apod,) a zobrazit si výsledky vyhledávání jako těch skinů jako OBRÁZKY? (zadat „winamp 2.9 skins“ pro začátek) ;) :)

Co zkusit http://www.wi­nampskins.info/ ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Aliendrone,

ten skin vypadá téměř stejně jako ten v screenshotu (proto jej zatím používám), chybí v něm jen ten „kovový“ lesk a místo dohněda je laděn spíše došeda. I ten popis „černošedý mramor“ odpovídá.

Já ten skin mám ve dvou počítačích, do kterých se teď nemůžu dostat. U jednoho (notebook) mi odešel monitor a u druhého zatím netuším, o jaký problém může jít. (V létě jsem se asi dva a půl měsíce nedostala pořádně k počítači a je hrůza, co jsem za těch ± 11 týdnů stihla zapoměnout.)

Když už jsme u těch přehrávačů: VLC jsem upgradovala. (–:

před 1635 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

ivzez>>> A to ten notebook nemá vývod na externí monitor? Myslím, že MÁ. Prostě ho připojte k normálnímu monitoru a už od widlovista to na exterňí naběhne samo. (chvilku to trvá) ;) :D

NEBO

Vyndejte harddisk z nepracujícícho PC se skinem a připojte ho do PC, které pracuje a skin (a případné další věci) si jednoduše překopírujte. Tedy pokud důvoden „nefunkčnosti“ není sám pevný disk, v takovém případě by to nešlo. ;) :D :D

BTW – gratula k upgradu VLC, ale… to mi hlava nebere – PROČ Winamp, když máte VLC? Co má Winamp, aby to VLC neměl také (a často LEPŠÍ)? :o ;) :D

před 1635 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Winamp zabírá méně paměti a rychleji se spouští. Pamatuje si posledně přehrávané skladby (VLC jenom složku, odkud vybírám).

VLC už zase blbne s velikostí okna. musím ji asi čtyřikrát upravit, pak si ji pamatuje do vypnutí notebooku. Další den musím znovu nastavovat.

V LC mi okno otvírá na větší šířku i výšku,
než mám monitor, takže část obrazu bych bez úpravy neviděla.

Po pravdě řečeno jsem si s VLC nikdy nerozuměla, mám jej jen kvůli tomu, že „umí“ formáty, které nepřehraje Winamp.

Přídavný monitor ke staršímu notebooku snad budu mít ve čtvrtek večer, ale ještě to nevím jistě.
Tam mám ještě Windows XP → obávám se, že už se s nimi nedostanu do internetu. Jinak by se ještě dal používat.

před 1634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Karle,
tenhle mám. Je hodně podobný tomu, který hledám.

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JáJsemKarel!

Aha,
vypadá to, že je v nedohlednu, ale naděje umírá poslední! 😁

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek