Honza5486656

Pomůžete mi, prosím, s jednoduchou úprávou obrázku?

Zdravím, mohl bych poprosit o pomoc s úpravou obrázku? Jedná se o tento : http://1drv.ms/1SW7j84 . Potřeboval bych „oříznout“ to bílé kolem(spíše to zprůhlednit) aby z obrázku zbyla jen kulatá „placka“ a mohl si ji hodit na profilovku – tj. že by byla ve formě takové samolepky 🙂 díky 🙂

Nejlepší odpověď
Hlada

Použij některý z editorů, který má kouzelnou hůlku, např. Zoner, Photoshop, Gimp. Tou označíš pozadí, vymažeš a obrázek uložíš jako gif nebo png.
Zadej si do vyhledávače „průhledné pozadí“. Editorů, které to umějí, je víc.