Altair-AC

Pomůžete mi prosím nalézt název filmu nebo seriálu (to už si nevzpomenu), který se odehrával na Disney Channelu? (popis)

Asi 7–10 let zpět se na Disney Channelu odehrával film či seriál, kde byli nějací 2 chlapci (asi) a nějak se k nim dostane ufo. Jde po nich nějaký detektiv a ten se snaží jim to ufo vzít. Jedinou scénu, kterou si na plno vybavim, je ta, jak ti chlapci mají ukryté to černé ufo v garáži a ten detektiv na ně zazvoní a vetře se do garáže a ti kluci si myslí, že jsou v ****, ale to ufo se zneviditelní, takže jsou zachráněni. A nebylo to animované. Budu si vážit všech tipů, děkuji předem.

Doplňuji už jsem to nalezl ,jmenuje se to : skyrunners (v češtině ten název nevím)

Odpovědi
JájsemRaibek

Zkus hledat zde:
http://filmy.show­biz.cz/vyhleda­vac/kontakt-s-mimozemstany/

Pospíšil

třeba Aquila (BBC 1997–8), ale ta byla červená…