Pájo

Pomůžete mi najít Paralen? ;)

Někde tu musí být…!
http://img542­.imageshack.us/im­g542/4540/lkar­navindiinajdi­parale.jpg
http://img827­.imageshack.us/im­g827/4540/lkar­navindiinajdi­parale.jpg
http://img706­.imageshack.us/im­g706/4540/lkar­navindiinajdi­parale.jpg

Doplňuji:
Vím, že tohle není inzerce, ale mohu vás přesto, jako uživtele serveru odpovedi, požádat o zaslání jakéhokoli takhle zajímavého fota z vašich cest? Jsem lékárník (takové fotky jsou vhodné pro výuku a publikační činnost. Autorství by vám nebylo upřeno). Pokud byste fotky doprovodili i krátkým popiskem, budu moc rád (radostí budu hýkat :D ). Díky.

Nejlepší odpověď
bolak

Pověs to někam na web a pojmenuj Na nanávštěvě u hypochondra..

Jinak pěkná domácí lékárnička, faktžejo, člověk musí bejt připraven, kdyby ho náhodou rozbolela hlava.

Další odpovědi
tom004

Fakt není nad přehledné uložení. To člověka vždy potěší. 🙂

Wortygen

Tak to by se mi vážně upřímě hledat a orientovat v tom nechtělo . 😁

anonym

Pájo, začínám si vážit našich ne právě levných lékáren. Z tohodle na člověka opravdu padá hrůza.

hanulka11

zde to mají vychytané
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=3135­99872897- ale málokde je to hned po ruce

Damiana

Jestli se v tomhle někdo vyzná, tak klobouk dolů. Takhle nějak si to představuji v předsíni u jednoho mého bývalého klienta – agorafobického hypochondra.

pokazdejinak

inteligent zvládá chaos :)

Pájo

hanulka11
odvážím si tvrdit, že to takhle (nebo obdobně) vychytané má 99% lékáren v celé ČR. U nás to je totiž celoplošný standard.

anonym

na cestach uz jsem videla toolik lekaren .. :)
tyhle patri jeste k tem luxusnejsim… :) -iv-

Pájo

Bylo by možné Vás požádat, abyste podobné lékárny na svých budoucích cestách pro mne fotila?

anonym

Pajo .. :) ja jsem taky z Plzne .. fotek mam spousty .., muzu Vam je nekdy ukazat .. . ale z lekaren nemam zadnou .. :( me to nikdy nenapadlo to fotit … ale mam " pradelnu " z Indie , ta stoji taky za to .. :)
v hlave ( a uz i na tom ( na sobe ) pracuju ) mam vystup na Kilimandzaro .., tak jestli nejaka lekarna po ceste bude … :) -iv-

Pájo

Tak na mě na svých cestách v tomto ohledu prosím myslete a určitě mi nějakou (třeba každou ;) ) takto zajímavou lékárnu prosím vyfoťte a dejte mi pak vědět. Děkuji. Ať se všechny Vaše cestovatelské přípravy rýsují dle Vašich představ!

briketka10

já já ho našla :o)

anonym

briketko, oni ten lek kolikrat najdou rychleji, nez u nas . !
ja vetsinou potrebovala jen na prujem .. :(
udajne se maji kupovat leky az v te zemi , … ne si brat ty nase .. to mi nekdo pred lety rekl, tak to tak praktikuji .. :)
ale mame tady odbornika … :o

Pájo

Rozhodně všechna důležitá očkování absolvovat doma (v ČR), základní sadu léků ale vést s sebou (vozím např. ATB, živ. uhlí nebo Smectu, nějaké léky proti bolesti, i něco na příp. zmírnění alerg. reakce).

anonym

.. ja uz jsme naockovana asi az do konce zivota .. :)
nekdy uz dostavam i nejakou " smes " .. to ale asi znate .. :)
letos se chystam dvakrat ., ale bude to do " civilizace " .., tak snad pristi rok ..
diky .. -iv

Pájo

Tahle chystání já mám rád… a pak čistá hlava a cesta…

briketka10

ale já ho našla opravdu v hanulčině obrázku 😉

Pájo

:)
dobrá práce! :*