Pomůžete mi najít otázku, prosím?

Včera jsem narazila na otázku (starou asi 2 dny) s dotazem na knihy, zákony… atd. týkající se obcí. Pracovala jsem 5 let na městské úřadě, tak bych ráda poradila. Neměla jsem už ale včera žádnou volnou odpověď a dnes na a ne to najít. Nenarazili jste někde na ni? Já ji hledala podle sekcí, a nic. Hledala jsem to v otázkách starších než dva dny a zkoušela jsem, jestli ji zase někdo nezopakoval, jak je tady běžné. Nemohu to ale najít, ať to zkouším jakkoliv. Prosím o pomoc. Díky.
Doplňuji:
Drape,moc děkuji. Opět jsi nezklamal.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud znáš část textu, tak ho napiš do modré lišty, klikneš na vyhledat a máš to.