Whithin

Pomůžete mi najít název filmu?

Prosím hledám film,který se na začátku odehrává někde v poušti,2 vojáci asi z mise zůstali jako zajatci v díře pro jejich propuštění musel jeden toho druhého zabít ten co vyhrál jel domů.Pro svou záchranu umlatil svého kamaráda.Po návratu zjistil že jej považovali už za mrtvého,jeho žena chodila s jeho bratrem a dál se to odehrávalo už v civilu.Myslim že to byl evropský film a dávali ho i kdysi na ČT 2 ale je to hodně dávno možná až 10 let děkuji za odpověď

Odpovědi
Ametyst

Připomíná mi to seriál Homeland (Ve jménu vlasti) s Damianem Lewisem v hlavní roli.