Pomuzete mi?

Mam na flashce nahrany pisnicky ,ale jak to mam prehrat tak,abych nemusela stale klikat na tu danou pisnicku,kterou chci poslouchat nahore na liste?Jde to vubec ?Pisnicky jsou nahrany z youtube.nemela jsem si to vubec pujcovat,kdyz jsem na to leva.
Doplňuji:
Jsou to videa pisnicek,prehravam to v media pleyer ,chtela jsem prave prehrat vsechny,abych u toho nemusela drepet a klikat po dohrani kazde skladby,je to pro me spanelabo,skusim to jak pisete dam vedet.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Co to je za formát mp3, nebo nějaké video?
Jaký máš přehrávač (player), kterým to přehráváš?
Jaké máš další přehrávače?
Doplňuji:
Aby se dostaly všechny klipy do playlistu, je třeba otevřít přehrávač. Když je vidět okno přehrávače zmáčkni Ctrl+O a v nabídkovém okně najdi Flashku a ty klipy všechny označ pomocí Shiftu(jak tu je popsáno kolegy). Pak stačí už jen kliknout na „Otevřít“.

Další odpovědi
Miroslavst

Otevři si složku Tento počítač-disk (asi E), no prostě tu flešku.
Tam označ první písničku, podrž klávesu shift a klikni na poslední písničku. Všechny ti zmodrají-tedy se označí. Pak dej buď z nabídky přehrát nebo na některou klikni pravým tlačítkem myši a dej otevřít v..
Otevře se ti nabídka přehrávače. Tam klikni a hotovo.
Doplňuji:
Pak je tu ještě jedna možnost přehrávání.
Otevři si media player a v menu dej otevřít složku. Vyber tu složku, kde máš uložené ty písničky. V tomto případě to bude ta fleška a ono se to nahraje samo a začne přehrávat.

anonym

Asi bych je všechny označil, shift+a a přetáhl do okna wmp. Po chvilce když už to hraje, bych se podíval do uživatelské složky s hudbou, Seznamy stop a měl by se tam objevit souborek s názvem alba. Vytvořil bych zástupce na plochu.