Tresnicka096

Pomůžete mi?

Ahoj, chtěla bych se zeptat.. měla Jsem před cca 2 tydny pohlavni styk. Byl můj první a i přesto že měl kondom, tak se mi chce porad zvracet, ale nezvracim, porad mám pocit že mám plne bricho a to nic nejim. Taky mě na tom zaráží to, že to je Jak kdybych měla měsíčky, ale Když Jdu na záchod tak žádná krev neodtéká… neví někdo z Vás co se můžeš dít? Tehotenský test Jsem zkouset nechtela a k doktorce Jsem take jeste nešla..

Děkuji moc za odpověď..

Nejlepší odpověď
autacek

Co se může dít? Ledasco, ale pravděpodobně je to jen reakce Tvého těla na zahájení pohlavního života a porušení hymenu. Konečnou odpověď Ti ale může dát pouze lékař.

anonym

Pokud nechceš zkusit těhotenský test ani jít k doktorce tak se jednoduše nedozvíš co se s tebou děje. Protože tady ti to nikdo říct po pravdě nemůže, protože tě nemá jak vyšetřit. Doufám jen že nedáš přednost nějaké bábě co vykládá karty než abys k tomu doktorovi přeci jen zašla 🙂