Avatar uživatele
anonym

Pomůžete mě rozluštit zapeklité chování prodávajícího jedné věci kterou prodal snad několikrát?

Jedná se o uživatele aukra který prodal Yamahu csx1 v listopadu, pak v prosinci a prodává ji znovu?
Pomozte mi: poprvé ji prodal kamarádovi aby ji zkusil prodat za víc znovu, vyhrál ji řádný uživatel aukra ale prodal zase jinému kamarádovi a teď ji prodává znovu?

Nejsem tam registrovaný, takže se zeptám tady „doma“ vás.

Možná otázka patří do jiné kat., nemohu to posoudit.
Doplňuji:
Minulý týden byla vydražena na 4130,– ale neprodala se. Otisk zde http://www.uloz­.to/11753550/syn­tezator-yamaha-cs1x-1954493485-aukro-zip

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, Pájo před 4514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NiCMOCBOY

Běžná praxe nastrčit někoho svého, kdo přehodí, resp. tím nasadí laťku pro opravdového kupce. Nicméně za tyto prodeje platí Aukru provize a tím tratí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Na Aukru už nějakou tu dobu obchoduji,kupuji i prodávám,ale tohle moc nechápu.Jestliže někdo něco vydraží,tak je to prodané.Zaplatí ten,kdo dražbu vyhrál.Takže jediná možnost je,že ten kdo dražbu vyhrál,předmět odmítne zaplatit a převzít.Potom stačí odeslat e-mail na vedení Aukra,a oni vše vyřídí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nepochopil jsem to stálé prodávání, a ani to, jak ji může prodávat když ji po prodeji vlastní někdo cizí

0 Nominace Nahlásit