Pomůžete mě rozluštit zapeklité chování prodávajícího jedné věci kterou prodal snad několikrát?

Jedná se o uživatele aukra který prodal Yamahu csx1 v listopadu, pak v prosinci a prodává ji znovu?
Pomozte mi: poprvé ji prodal kamarádovi aby ji zkusil prodat za víc znovu, vyhrál ji řádný uživatel aukra ale prodal zase jinému kamarádovi a teď ji prodává znovu?

Nejsem tam registrovaný, takže se zeptám tady „doma“ vás.

Možná otázka patří do jiné kat., nemohu to posoudit.
Doplňuji:
Minulý týden byla vydražena na 4130,– ale neprodala se. Otisk zde http://www.uloz­.to/11753550/syn­tezator-yamaha-cs1x-1954493485-aukro-zip

Nejlepší odpověď
NiCMOCBOY

Běžná praxe nastrčit někoho svého, kdo přehodí, resp. tím nasadí laťku pro opravdového kupce. Nicméně za tyto prodeje platí Aukru provize a tím tratí 🙂

Další odpovědi
tom004

Na Aukru už nějakou tu dobu obchoduji,kupuji i prodávám,ale tohle moc nechápu.Jestliže někdo něco vydraží,tak je to prodané.Zaplatí ten,kdo dražbu vyhrál.Takže jediná možnost je,že ten kdo dražbu vyhrál,předmět odmítne zaplatit a převzít.Potom stačí odeslat e-mail na vedení Aukra,a oni vše vyřídí.

Drap

Nepochopil jsem to stálé prodávání, a ani to, jak ji může prodávat když ji po prodeji vlastní někdo cizí