Pomůžete cizinci, či bezdomovci v nouzi pokud po Vas chce malý obnos peněz?

Nejlepší odpověď
talka

U bezdomovce se nedá odhadnout jak almužnu vy/zneužije. Radši přispívám charitě, kde si snad mohou „přilepšit“ i bezdomovci místo žebrat.

Další odpovědi
anonym

Určitě,ne každý se stane bezdomovcem a vcítit se do jejich role bych přál každýmu,život je dostal tam kde jsou a každýmu se může stát,
setký´ávám se s nimi dost často a dám,když vidím ,že to potřebují,jen se mi stalo jednou,že jsem jednoho potkal,co koše na nádraží vybíral se zbytky jídla,vynadal jsem mu,at nedělá a koupil jsem mu párek s hořčicí a jedno pivo a byl spokojenej,mě těch 50korun nezabilo a měl jsem dobrej pocit,že jsem mu pomohl,blesklo mi hlavou,co kdybych byl v jeho kůži.....

Rocker

Občas někomu drobný dám,ale ne když mi vykládá,že mu chybí 20 kč na jízdenku na Slovensko apod.Když mi řekne narovinu,že má hlad,tak mu dám.

bububabu

Pokud mohu tak pomáhám. Někdy na ulici a někdy zase prostřednictvím charity. Nikdy nevíte v jaké situaci jednou budete i vy sami, protože být bez domova je jedna z těch nejhorších věcí.

petra15

Urcite mu nenaletím ! A to se muze snazit jak chce ! Jsou to totiz jen pekní podrazáci…:-)