Voldemord

Pomůže změna grafické karty (lepší) ?

Chtěl bych si do minecraftu dát shadery mód který muj počítač moc nedává…Pomůže změna grafické karty ? :)

Odpovědi
badisko

HM …nepises co mas za pc …a zmnena jen grafiky vetsinou nepomuze …take je dobre vymenit chlazeni …ono by chtelo spise zjistit proc ti to pc nedava …a zaridit se podle toho …nemusi to davat ramka …nebo procesor …nebo proste mas problem uplne jinde …treba by stacilo pred hrou povypinat vsechny sluzby ..programy na pozadi atd …

Juricaj

Povypínat všechny služby určitě nepomůže. Minecraft je hra náročná a přes to jak vypadá jednoduše, protože byla vyvíjena v javě a ne v běžném microsofťáckém prostředí. Největší záběr dostává především grafická karta, takže by to pomoct mohlo, ovšem jak zmínil kolega, těch faktorů co to ovlivňují je víc. Pokud budeš mít špičkovou grafickou kartu a slabé ramky, stejně si nezahraješ, u RAM bys měl ale menší výdaje. :)