Elka214

Pomuze vymena displeje u tabletu,kdyz v jednom miste nereaguje?

Myslíte že mi pomuze vymenit displej u tabletu kdyz po rozbiti v jednom miste nereaguje na dotyk???
Jedná se o tblet značky iget family N7E

Nejlepší odpověď
gecco

Nepovedlo se mi dohledat, zda lze vyměnit jen dotykovou vrstvu (a display nechat původní) – ale vzhledem k tomu, že podobné (výkonnostně) tablety se cenově pohybují i pod 1.500,– Kč – výměna se (podle mne) nevyplatí (bude cenově srovnatelná s novým tabletem a nebo i dražší)…

Další odpovědi
Lamalam

Když je displej rozbitý, tak by jeho výměna mohla pomoci.

cochee

Ne, nepomůže. Displej je součástka, která má na starost zobrazování. Součástka, která se stará o snímání doteků, se nazývá digitizer. Displej a digitizer se vesměs nevyrábějí „dva v jednom,“ jde o dva nezávislé díly.