dentista

Pomuže v něčem alkohol, pivo atd., aby byl „tvrdší hlas“?

Čau, pomuže vněčem alkohol, pivo atd. aby byl „Tvrdší hlas“ proste se začalo mutovat atd.?

Nejlepší odpověď
pekynka

Po dlouhém tréninku určitě, ale játra a ledviny moc rádi nebudou.

Další odpovědi
pondělí

co vím kluk mutuje ve třinácti,
takže alkohol a pivo,raději řemen,nebo pevná ruka otce,to pak bude basování

anonym

raději ten alkohol vynechte co když se to vymstí a pak budete pískat

BIGFOOT

Hlas i ruce se po delším užívání alkoholu začnou třást, ale játra zaručeně ztvrdnou BIGFOOT

Michal

Nechápu,proč nenecháte přírodu na pokoji?
Ona ví co má dělat.