annas

Pomůže určit jazyky ukázek?

Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Mohly by spolknout nebo vdechnout malé části. (Upozornění k hračkám ve vajíčkách KINDER: SURPRISE)

V kterých jazycích jsou uvedeny tyto návody?

  1. Mitte anda väkseid mänguasju alla 3-aastastele: need voivad sattuda lastele suhu voi hingamisteedesse ja pohjustada onneetuse.
  2. Nu lasati jucaria la indemana copiilor sub 3 ani Partile mici pot fi inghitite sau inhalate.
  3. Žasliukas netinka jaunesniems nei 3 metu vaikams: mažas detales gali praryti arba ikvépti.

Nejlepší odpověď
anonym

  1. estonština
  2. rumunština
  3. litevština