Avatar uživatele
anonym

Pomůže rybomunyl?

Má 4letá dcera se už rok léčí se zelenou rýmou.Na podzim jsme nechali ny doporuč.lékaře odstranit zvětšenou nosní mandly.Nepomoh­lo!Trpí dál!Máme odzkoušeno Bioparox,stérimar s mědí,vincen­tky,pamycon,an­tibiotika-augmentin duo,imunoglukan­.Kontrola i stěry na ORL. v pořádku!Teďn nám byla jako poslední možnost doporučena léčba Rybomunylem a nosním sprejrm Nasofan a sirup Airus.Pomůže to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jsem sice o poznání starší, ale mám podobné letité problémy + zahlenění nosohltanu + oteklé eustachovy trubice a částečně zanesené hlenem, takže ještě zalehlé uši.
Vše co popisujete + ještě mnoho dalších přípravků jsem léta zkoušel, bez jakýchkoliv výsledků. Přitom podle lékářů jsem téměř zdravý.
Ze zoufalství jsem začal užívat MMS, kterému jsem se do poslední chvíle bránil. Jsem chemik a vím co to je za látku.
Nicméně jsem MMS užíval necelé tři týdny a poslední týden jsem dělal koupele.
Užívání jsem musel přerušit protože jsem šel na neodkladnou operaci. V nemocnici došlo
k tomu, že se mi hrtan a uši uvolnily. Stav
který neznám mnoho let !!! Před návratem se to zase mírně vrátilo. Takže budu pokračovat hlavně v těch koupelích. Myslím si, že ty pomohly nejvíce. Při koupeli jsem vždy trochu vody nasál do nosu a zase vysmrkal a zároveň vodou omýval hlavu kolem uší a obličej. Upozorňuji, že na inetu je o MMS
mnoho blábolů. Avšak neznám nikoho ve svém okolí komu by MMS uškodilo ( jenom pomohlo), přesto bych ho 4 letému dítěti nepodával ústně. Koupelí bych se ale nebál.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví