Borco

Pomůže nekdo dlužníkovi třeba podáním insolvenční žádosti???

Může mně něgdo poradit? Neplatil sem dluhy.Exituje něgdo gdo mně stím pomůže?Třeba nějakej insolvenční poradce?

je nějakej poradce kterej mně pomůže vyřešit dluhy abych neplatil vysoké poplatky exekutorum?a podá insolvenční nebo upadkovou žádost??Existuje vůbec náká možnost neplatit exekutorum \vysoké poplatky a rychle splatit dluhy pomůže mně negdo prosím poradte Je to S.O.S

Odpovědi
horakupavel

potýkám se se stejnym problemem.Ale je nutné nejmeně rok být zaměstnaný a nespachat žádny trestny čin 5let spětně.Pomuže nám zdarma se sepsáním společnost ,,Člověk v tísni"