zjentek

Pomůže mně někdo s nalezením několika celých sérií konkrétního seriálu, volně ke stažení v českém jazyce?

Jde o seroš Mentalista.

Hledám série 1 – 5 ke stažení v češtině. Nemám štěstí. Jak známo, moc ve vyhledávání nevynikám. Na ulož.to jsem našel jednotlivé díly, série ne. tak co dělám špatně? Věřím, že tam někde jsou. );

Mohl by mně někdo pomoci a navést na tyto série v češtině a nějakém solidním formátu? Mně by stačilo… spokojím se s HD, pokud jde o kvalitu. Děkuji.

Nikdo nepomůže? );

Odpovědi
Mc Merkurion

… jedině po jednotlivých dílech, seznam dílů máš zde: https://www.csfd­.cz/film/244268-mentalista/ko­mentare/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.