Pomůže mi panadol extra?

Před třemi dny sem udělal 100 lehsedů, další den mě z toho bolelo břišní svalstvo, včera mě bolelo břichho s hrudí (od cca. 5 žebra až po podbřišek) dnes v noci sem měl horečku-38 stupňů, už mám teplotu dobrou a vzal sem si na tu bolest břicha panadol extra, pomůže mi?

Nejlepší odpověď
Venka

Hm, sportem ku zdraví.Doporučuji jedině lékaře a příště to nepřehánějte.

Další odpovědi
tom004

Jestli to bylo,jen tak z voleje,tak jsi docela „sebevrah“.Nemyslím si,že by Panadol,moc pomohl.Chce to klid,studený obklad,a nechat tělo,aby se,zregenerova­lo.Kdysi,jsem se vsadil,že rozsekám,5 m3,bří­zy.Rozsekal.Tři neděle,jsem marodil. 🙂

Deli

Já bych to řešila podobně, panadol a dva tři dny klid a odpočinek.
Ještě že nejsem takový sportovec 🙂