LeVovič

Pomůže mi někdo sestavit PC?

Zdravím Ajťáci, na Alze jsem si vyhlédl tento počítač alza.cz/asus-rog-tytan-g30ak-d2305350.htm s tím, že si jej v prosinci koupím a dnes jsem zjistil, že „prodej skončil“ a zajímá mě, zda by byl někdo ochotný a pomohl mi buď najít nějakou alternativu (něco podobného v ceně i výkonu) a nebo zda mi pomůžete vybrat nějaké komponenty, aby to vyšlo cca do těch financí a hlavně do té kvality. Nejvíce je pro mě důležitá grafická karta a také procesor (s operační pamětí 32 GB). Automatický boos také není k zahození.

Díky všem za rady, či odkazy :)

Odpovědi
anonym

Tady Ajťáci nesídlí.
Musíš na pc forum,nebo podobné servery,kde ti snad poradí.

Nechápavé

Napis mi na cislo 775680835 napisu ti FB a poradim to s pc tady se mi to resit nechce :)