Al Bundy

Pomůže mi někdo s wifi?

Zdravím,potřebuji radu.....Mám notebook tak 4 roky a většinou jsem s wifi neměl problém ale od včera když se připojím na vlastní wifi,tak mi to prostě ukazuje že jsem připojen,že mám přístup k internetu ale nejde mi skype,ani hamachi a internet mi jde jen na opeře,firewall je off a když jsem chtěl napsat do poradny na živě cz tak mi to napsalo tohle:Velmi se omlouváme za zdržení, ale počítačová síť, ze které se připojujete, ještě nebyla zařazena do seznamu důvěryhodných­.....nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
anonym

Problém nebude mít souvislost s wifi (pokud nejde o wifi ´cizí´*) – zkus se připojit kabelem a – pravděpodobně, bude hláška táž.
Projeď si počítač antivirem (např. Eset-online http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ , případně – máš-li Avast, Test po restartu), jestli náhodou nemáš nějakého ´broučka´.
___
*) pokud nejsi vlastníkem/adminem připojení, ověř si, zda tě někdo oprávněný neomezil

Quimby

Zkus restartovat notebook i router třeba to pomůže. Poté zkus dát start->spustit->napiš tam cmd ->otevře ti to přikazovou řádku, napiš tam ping google.com pokud to bude vypisovat ping tak by ti měl jít internet a bude problém někde v portech nebo tak nějak.
Hele a zkoušel si vypnout jedno z toho protože pokud se nepletu tak skype i hamachi jedou na stejnym portu, tak se možná nesnesou dohromady.