Pomstili jste se někdy?

když jsme u těch humorných historek ještě na jednu jsem si vzpoměla,tenkrát jsem jela z odpolední domů,vystoupila a musela jít ulicí kde nebylo skoro vidět na krok,za mnou jsem slyšela někoho jít když jsem se otočila dotyčný stál ve stínu,tak jsem zrychlila,on taky ze strachu jsem začala utíkat on taky když mě doběhl byl to soused a strašně se smál jak se bojím.krátce na to jsem s kamarádkou,která je stejně praštěná jako já něco slavily,posilněné alkoholem jsme šly domů a byl večer tma jak v pytli, před náma šel onen soused řekla jsem kamarádce co mi proved a chtěli mu to vrátit tak jsme vzali klacky a hrubými hlasy volali že ho přepadnem a zbijeme,bál se utíkal my ho dohnaly a vysmály se mu,ráno pak na nás zvonil a řval na manžela at mě prý někam uváže a nepouští mezi lidi

Nejlepší odpověď
Bumbes

Za mne se většinou „pomstil“ život sám.
Zjistil jsem, že občas i platí přísloví:
S čím kdo zachází, tím také schází.
Kdo jinému jámu kopá, až se ucho utrhne!
Na každou svini čeká řezník a vaří vodu.

Takže se ani moc neangažuji, ono na každého většinou časem dojde.

Další odpovědi
panenka

Zatím jsem se nikomu pomstít nemusela takže ne nepomstila jsem se nikomu.Můžu ti říct že tvá historka mě pěkně rozesmála a měla jsem co dělat abych to dopsala.

Jahoda

Já se směju ještě teď! 😁 Opravdu super. 😁

Pomstu jsem zatím nikomu „vyhlašovat“ nemusela a doufám, že ani nebudu muset 🙂

PostApMan

Kam se hrabu se svým stereotypním životem, vy se nikdy nenudíte ! :D
Začněte psát podvídky..poj­menujte to „Povídky ze života – díl první, šla jsem na autobus“ ; " Díl druhý, můj soused a klacky"

aramah

Tak se mi zvedla nálada o 100%.Je hezké mít tolik vtipných příhod.

ReHu

Nechceš sepsat zážitky a vydat je: :DD
Doplňuji:
K pomstě jsem se nedostala. Vždy zůstalo u plánování.

Pepexxx

Hehe tak to je dobre :) ja sem se jeste nikomu nepomstil nejsem takové povahy :) ale už hodně lidí se pomstilo mě :)

anonym

To by byla dlouhá historka.Pomstil? Spíš jsem dotyčnému něco vrátil.+ malé úroky.
V podstatě příbuzné s historií od burak.Rozdílná byla jen koncovka,dotyčný řval na mě – i když vlastně na okno,odkud přišel „útok“ – hulákal těžce pochopitelný slib,cituji:„A za­sadím ti 27 bodných ran“.
A jeho oči,to byly oči šílence.
Jak přišel na číslo 27 dodnes nechápu.
Mně málem povolily všechny svěrače.Smíchy,sa­mozřejmě.

SinceX

Já jsem se pomstil mému spolužákovi v angličtině. Nechal mi žvýkačku na židli a pak se mi nakrásně vysmála celá třída.
Když jsme psali test, tak se otočil a zrovna když byl otočený, jsem mu vytáhl z pod papíru tahák. Profesorka to zjistila celkem rychle, vzala test, roztrhala mu ho a dala mu pětku. Mlčel jsem ale naoko jsem se smál. Pomsta to sice nebyla příjemná a asi jsem se zachoval víceméně jako donašitel, přesto, jsem nic neřekl a nechal jsem mu vylízat svojí kaši.

kapka

😁 Teda já tu jeden večer nejsem a tady zrovna taková sranda. Četla jsem i to s tím dobíháním autobusu. To je jak z grotesky. 😁
Taky jsme se dřív hodně nablbli, ale na podobně legrační příběh z kategorie „pomsta“ si nemůžu vzpomenout.
Možná trochu opačný případ, kdy se parta roverů pomstila mně a manželovi. Vymysleli jsme pro ně takovou trochu škodolibou hru, měli jít pěknou štreku a na místě určení na ohni nějak upéct štrůdl a donést nám ho darem k večeři. Oni ho opravdu nějak ukuchtili a samozřejmě, že do něj dali pepř a podobné dobroty a my to pak museli sníst. A ještě měli cestou o nás složit oslavnou báseň, část o mně si ještě pamatuju: "…osud k ní byl obzvlášť krutý, dodneška má v očích vruty…:-D
Doufám, že jsem Vám aspoň trochu oplatila tu dobrou náladu, co dáváte Vy nám tady.:-)

anonym

si piš,až já zestárnu rovnou umřu

anonym

PostApMane nechceš se už rozhodnout jestli mi budeš vykat,nebo tykat?na každou odpověd je to jinak:D

anonym

děkuji ReHu,ale ted už se snažím jen v klidu zestárnout

ReHu

Věk je otázka myšlení:-). A ty jsi zcela jistě duchem mladá :D.