Rewin

Pomozte si vybrat notebook který stojí méně jak 3000 Kč?

Pomozte, prosím vybrat si notebook, který stojí méně, jak 3000 Kč. Bydlím v Praze.
Děkuju.

Odpovědi
STUDENTKAEVA

Myslím že za částku kterou uvádíš nemáš šanci koupit nový notebook možná tak levnější netbook,možná by se vyplatilo kdyby si ješte našetřil nějaký peníze třeba za takovejch 7000–8000 bys nějaký celkem slušný sehnat ve slevách mohl..Nebo koupit starší ale já bych si tedy ješte něco našetřila nebo si koupila tablet-za 3000 koupiš celkem slušný..

Lamalam

Myslím, že ani v Praze notebook za 3000 Kč neseženeš.

cochee

Za trojku dostaneš pouze jetý. Je ovšem záhodno, aby s tebou šel někdo, kdo tomu rozumí, abys i ty pouhé tři tisíce nevyhodil/-a oknem. Jetý noťas (kdybych ho chtěl) bych určitě nekupoval přes e-shop, chtěl bych ho vidět. Stačí například kombinace mrtvého akumulátoru a nevýhodné ceny akumulátoru nového a už jsi z trojky třeba na šesti a půl tisících.