CoreCZ

pomozte prosím!!!

na mém notebooku jsem omylem zadal že se soubory exe budou otevírat jako jar a to nechci nevím jak to dát zpět, teď každý soubor exe nejde normálně spustit a je to pro mě velký problém pomozte
Doplňuji:
Ale já právě nevím v jakém programu to mám otevřít aby to normálně běželo

Nejlepší odpověď
jpau

  1. Stiskni tl. Start
  2. Dej Spustit anebo do pole hledej (prostě ten edit co tam je – jako jedinej) zadej „regedit“
  3. Rozbal strom HKEY_CLASSES_ROOT
  4. Najdi zde podstrom exe
  5. Klikni na ikonku složky co u něj je (ne na trojuhelníček)
  6. Rozklikni klíč Content Type
  7. Do údaje Hodnota klíče zadej: application/x-msdownload
  8. OK
  9. Stejně uprav i hodnotu (Výchozí) aby její obsah byl exefile
  10. Reset

Pokud to uděláš špatně anebo narušíš něco jiného, můžeš si zadělat na větší problém 🙂

Uvedený postup je samozřejmě bez záruk, nevím jak velký jsi šikula a co jsi s tím udělal.

Další odpovědi
Zibner

S .exe soubory je většinou problém. Chce to v nastavení počítače vrátit nastavení do posledního obn. bodu, kde bude uchovaný dřívější nastavení. U Win 7 je to myslím poslední vypnutí PC.
Doplňuji:
Po tom, co to vrátíš do toho posl. obn. bodu, to bude jako předtím. Nebude se to otevírat ve WINRARU ale klasicky.

www

Pokud už ti to chodilo, najdi nejbližší (datu tvé změny v otevírání) bod obnovení systému a vrať to do předchozího stavu.

anonym

Klikni na nějáký z těch souborů dej pravý na myši a tak otevřit vždy jako ( v ) , a dej si co tam chceš ..