prcinka

Pomozte prosím..

Potřebuju se co nejvíc zdokonalit..co mám pro to udělat? (vytrhat si obočí, nový účes, oblečení…) a mám si vybrat určitý styl?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Doporučuji navštívit odborníky – kosmetičku,vi­zážistku nebo aspoň kamarádku,která s tím má zkušenosti a hlavně má vkus,mohlo by to dopadnout spíše naopak!

Další odpovědi
quentos

těžko říct, pro každou se hodí něco jiného. A oblečení s dokonalostí nemá společného pranic.
Vůbec nejlíp uděláte, když se vyprdnete na zdokonalování zevnějšku a zaměříte se na vnitřek.

dědapetr

Navštívit stylistu.

Damiana

Stylista nebo vizážista jsou docela dobrá volba. Ale z vlastních zkušeností vím, že někteří z nich bývají pořádně střelení a neberou moc ohledy na osobnost klienta, ale za každou cenu se z něho snaží udělat figurku podle jejich „ultramódního“ vidění. To je jedna varianta. Také ale znám samozvané „expertky“, které nemají samy ani za mák vkusu, ale byly jim vytvořeny (obvykle přítelem) více než adekvátní podmínky k provozování jejich koníčka. To je pak teprve peklo.
Já radím spoléhat se nejdříve na sebe a teprve potom – už s jasnější představou, se někde poradit. Pro začátek si zkus prohlédnout časopisy a vyber si styl, který se ti líbí a je ti nejblíž. Co na tom, že se nepodobáš objektům fotografa. Vyzkoušej podle svého gusta různé druhy oblečení nebo líčení – obojí jde přece sundat (umýt) a změnit. Nejlépe to jde s kamarádkou, ale sama zase budeš mít víc klidu – záleží na tvé povaze. Než razantně změníš účes, vyzkoušej paruky nebo nějaký MakeHair program na PC. Ostatně tam jsou programy a aplikace i na make-up a oblečení.