Pomozte mi s trápením

mám problém, asi jako každý. Téma tak diskutované, ale stále nezodpovězené. Před pěti lety jsem se seznámila s klukem, který se mnou chtěl chodit. Ale já jsem začala chodit s jiným. Teď jsem tři roky s jiným klukem. A po té dlouhé době, jsem zase viděla toho kluka. Jednou jsme měli přespat u našich společných přátel, spali jsme spolu v obýváku. On celý večer popíjel a narážel do mě slovně i fyzicky, večer když jsme si šli lehnout, tak mě hladil a povídal si se mnou o všem možném. Bylo to krásný..ale já jsem toho názeru: Nečiň jiným to, co nechceš aby oni činili otbě a nechtěla jsem příetele podvést a ublížit. Tak jsem tomu klukovi zalhala, že přítel viděl fotky, jak spíme vedle sebe a on přišel na to, že to byla lež. Od té doby se mnou nemluví, kamarádce řekl, že tu noc byl opilý,ale při tom se se mnou normálně bavil. Už jsou to dva měsíce..já zjistila, že mě přítel podvádí a rozešla jsem se s nim..lituju toho a chtěla bych toho kluka zpátky…ale nevím, jestli mám u něj ještě šanci…

Nejlepší odpověď
anonym

ráda bych vám poradila,ale mám zmatek v těch klucích který je váš přítel,se kterým jste spala se kterým chodila a kterého pustila k vodě,jednoduše jsem se ve vašem příběhu trochu zamotala

Další odpovědi
mojitek

reknu mu to,jinak to nezjistis.Lepsi nez neudelat vubec nic.jdi do toho 😉

ten který je

Já tomu moc nerozumím.Safra­porte to musela bejt jízda.:-D

ReHu

To je každá rada drahá. Proč jsi lhala o tom, že viděl nějaké fotky?
Ale myslím, že takto se míjí více lidí.
Časem potkáš někoho jiného, kdo ti bude milý. nebo se třeba časem dáte dohromady s tím, co chceš, ale pravda ja taková, že se nic nedá lámat přes koleno.
Buď si vše vyříkáte a on je volný a bude tě chtít, nebo ne.
Zjistila jsem, že vše má nějaký důvod. I když ho třeba teď nevidíš.

Michal

Máte ráda hlavně sebe,v tom je ten problém.Teď pláčete nad rozbitým hrnečkem..Snažte se napravit co se dá a začněte u sebe!Neberte si tvrdost odpovědi jako urážku Vaší osoby.Michal