zlatíčko

pomozte mi prosím vás

dobrý den jmenuju se lenka a měla jsem se o tom že jsem jela na kole,mno a tak jsem teda jela,ale neřekla jsem to rodičům jenom mamce jsem řekla že pojedu k babičce sama na kole,ale když jsem odjela tak jsem mamce nic neřekla a jela jsem už a když mě tatka vzal domů tak jsem chytla záchvat že jsem nemohla dýchat a přitahoval mě hodně pláč a dotet toholituju a víte proč jsem chtěla jet k babičce?to je kvůli jednoho poláka a mě se moclíbí víte poratte mi posím co mám dělat prosím

Nejlepší odpověď
BENYTA

Leničko, ty jsi teda fakt ZLATÍČKO,hlavně si to musí myslet táta s mámou,když myslí,že chceš navštívit svou babičku,jako správná vnučka,a ty tam letíš za chlapem!